В Украине хотят увеличить продолжительность отпуска Новыми ведущими «Ранок з Україною» стали Анатолий Анатолич и Мария Мельник Приток мигрантов в Россию достиг рекордного уровня Польза и вред груши Как быть родителям с детьми без киевской прописки: Детсады стали платными РосСМИ: 37 тысяч жителей ОРДЛО обратились за паспортами РФ Суд разрешил Ощадбанку взыскать более $1 миллиарда с РФ за утраченные активы в Крыму Российский суд признал "законным" приговор украинцу Грибу Зеленскому не нужны ни коалиция, ни коалиционное соглашение Новый премьер Британии пообещал выйти из ЕС до ноября
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Додаток 6 Декларація ПДВ

Відправлено користувачем jakpracyuvaty 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вперше перепродали програмне забезпечення Без ПДВ, от і виникла потреба подати Додаток 6.
Підкажіть , будь ласка, як заповнити таблицю цього додатку при постачанні програмного забезпечення, які пункти ПКУ вказати?
І чи доведеться при разовому продажу подавати Звіт про пільги?
п. 26' підрозд. 2 розд. XX ПКУ и Звіт по пільги сдавать придется
Дуже дякую за відповідь!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047800000000001