В центре Киева на выходные запретят движение транспорта Осень уже хозяйничает в Украине с дождями и заморозками Обучения полностью на венгерском языке в Украине не будет - Пристайко Нафтогаз рассчитал тарифы на транзит газа для РФ Рада разрешила НБУ штрафовать банки из-за обманутых клиентов Преемник Омеляна отказался от Hyperloop В РФ отреагировали на план США прорыва системы ПВО Калининграда ГБР разрешили увидеть документы Порошенко по Керченскому проливу Из Украины уходят сразу две авиакомпании Депутаты разрешили бизнесу не пользоваться ГОСТами
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Додаток 6 Декларація ПДВ

Відправлено користувачем jakpracyuvaty 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вперше перепродали програмне забезпечення Без ПДВ, от і виникла потреба подати Додаток 6.
Підкажіть , будь ласка, як заповнити таблицю цього додатку при постачанні програмного забезпечення, які пункти ПКУ вказати?
І чи доведеться при разовому продажу подавати Звіт про пільги?
п. 26' підрозд. 2 розд. XX ПКУ и Звіт по пільги сдавать придется
Дуже дякую за відповідь!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00065100000000001