Hubble показал галактику в созвездии Волка, где взорвалась сверхновая Найдена первая экстрагалактическая планета Мальта требует от Британии вернуть ей зуб мегалодона, подаренный 7-летнему принцу Раде рекомендуют ввести помощь безработным на период других карантинов Половина украинцев уверены, что Украиной управляют извне – опрос Минобразования объявило конкурс по отбору команды 26-й экспедиции в Антарктиду Рада впервые рассмотрела петицию граждан Синоптики розповіли, якою буде погода до кінця робочого тижня Amazon представила домашнего дрона-охранника В Нафтогазе назвали октябрьскую цену на газ: Сколько будем платить
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Акциз-топливо

Відправлено користувачем mirra16 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Акциз-топливо
добрый день.скажите что за заявку должны делать неплательщики акциза при покупке топлива?
Re: Акциз-топливо
Quote
mirra16
добрый день.скажите что за заявку должны делать неплательщики акциза при покупке топлива?

Мінфін наказом від 08.05.2019 р. №188 (зареєстрований в Міністерстві юстиції 05.06.2019 р. за №579/33550) затвердив:

форму заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними;
Порядок заповнення заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними.
Такі заявки складають суб'єкти господарювання, які не є розпорядниками акцизних складів та здійснюють переміщення на митній території України власного пального або спирту етилового для потреб власного споживання чи промислової переробки (далі - власник).

Складаються та надсилаються заявки до контролюючого органу в електронній формі з урахуванням вимог законодавства з питань документування управлінської діяльності. Заповнювати потрібно державною мовою.

Заявка складається щодо кожної операції з переміщення пального або спирту етилового із зазначенням кількох транспортних засобів (у разі потреби).Період переміщення пального або спирту етилового не може перевищувати 30 календарних днів.

Вид товару, що буде переміщуватись, позначають знаком "+" напроти пального або спирту етилового.

Інформацію щодо виду Заявки про включення або виключення всіх транспортних засобів, що будуть переміщувати пальне або спирт етиловий, позначають знаком "+" напроти включення або виключення транспортних засобів до (з) Переліку транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий.

Дату складання Заявки заповнюють цифрами у такій послідовності: день (дві цифри), місяць (дві цифри), рік (чотири цифри) (крапки, коми та інші розділові знаки в даті складання зазначених документів не проставляють).

Порядковий номер Заявки має містити лише цифрові значення (не повинен містити літер чи інших символів).

У порядковому номері Заявки зазначають цифровий номер, який відповідає послідовному номеру складеного власником документа.

Порядковий номер Заявки не може починатись цифрою "0".

Власником здійснюється наскрізна нумерація Заявок, складених протягом календарного року.

У Заявці вказують основні реквізити власника, що переміщує пальне або спирт етиловий:

для юридичних осіб - найменування та код згідно з ЄДРПОУ;
для фізичних осіб - підприємців - прізвище, ім'я, по батькові (за наявності) та реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта).
Код товару в Заявці згідно з УКТ ЗЕД зазначається суцільним порядком без розділових знаків (пробілів, крапок тощо) та містить 10 знаків.

На Заявку накладається кваліфікований електронний підпис керівника юридичної особи або уповноваженої особи, фізичної особи - підприємця або його представника.

Цей наказ набирає чинності з 1 липня 2019 року, але не раніше дня його офіційного опублікування. Його було опубліковано в Офіційниому віснику України №49 від 27.06.2019 р.
Re: Акциз-топливо
Заявка оформляется после того, как на неплательщака зарегистрирована акцизная накладная плательщиком?


Re: Акциз-топливо
я думаю, что до того
Re: Акциз-топливо
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, по інструкції, після регістрації першої накладної на розподіл залишків по акцизних складах, потрібно зареєструвати 2-гий екземляр накладної
*************другий примірник такої акцизної накладної в день її складення - надіслати розпоряднику акцизного складу - отримувачу пального або спирту етилового.
ЗАПИТАННЯ: ЯК? АН відправити самому собі ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00025700000000001