Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Припинення та закриття ФОП на єдиному податку 2 група

Відправлено користувачем Люсия 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ліквідація ФОП. 1.Будь ласка підскажіть, може хто знає. Як у програмі МЕДОК ліквідаційну форму Додоток 5 із початкової перевести на ліквідаційну "Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми єдиного внеску."
2. ФОП на спрощеній системі поставила 01.01.2019 по 31.07.2019
3. За який період відправити декларацію про походи, у книзі доходів до 15.07.2019 заповнила.
4. Найманого працівника звільнили 15.07.2019 подаю додоток 4 по ЄСВ.
5. !-ДФ відправила за 2 квартал 2019. А ці 15 днів липня де показати? Яку форму відправити 1-дф, за який період???
Що я пропустила?
Думаю, придется все отчеты сдавать вручную налоговой за соотв.периоды с пометкой "ліквідаційна".
Дякую. Не хотілось..., але закривати ФОП потрібно.


Як тільки ви подаєте реєстратору форму про ліквідацію,
то в ДПІ анулюєцця ваш договір про електронну звітність
і ви вже електронкою нічого не зможете подати...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я отправляла почтой с уведомлением бумажную
Все в электронке сдать можно кроме 1 дф,он подается соглаасно порядку ДО завершения процедур ликвидации,По электронке его не принимают т.к период с которого отчитываться надо начинается позже дня закрытия СПД.То есть только ручками.Ну в моем случае я отправила письмом(но помню в прошлом году по письму 1дф никто не ввел в программу)То есть либо везти лично либо штраф за несвоевременную подачу(если выпишут)
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста 30.10.2019 регистратор принял заявление о закрытии ФОП на второй группе. В налоговую не успели сходить. Так, как завтра 1.11 придется ещё платить ЕСВ?
Quote
Natali_Ale
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста 30.10.2019 регистратор принял заявление о закрытии ФОП на второй группе. В налоговую не успели сходить. Так, как завтра 1.11 придется ещё платить ЕСВ?
ФОП на спрощеній системі
Quote
Natali_Ale

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста 30.10.2019 регистратор принял заявление о закрытии ФОП на второй группе. В налоговую не успели сходить. Так, как завтра 1.11 придется ещё платить ЕСВ? ФОП на спрощеній системі
Нет, ФОП уже закрыт, вы можете проверить на сайте минюста. А в налоговую нужно сдать ликвидационные отчеты в теч.30 дней
Девочки,хочу закрыть ФОП. Вернее, решила так, сотрудников потихоньку увольняем, разрываю договор аренды, деятельность прекращается, плачу налоги ФОП как обычно и хочу просто дальше "висеть", р/счет не планирую закрывать. Норм? В книге же не надо прочерки-нули потом ставить? Просто не веду? Какие еще моменты при спящем ФОПе?
Можете не закрывать, но тогда лучше перейти на 3 группу и платить только ЕСВ. А так ЕСВ +единка
Quote
Lin@
Можете не закрывать, но тогда лучше перейти на 3 группу и платить только ЕСВ. А так ЕСВ +единка
спасибо, так и сделаем
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041099999999994