АМКУ оштрафовал две компании Ахметова Бабье лето - в разгаре: украинцам обещают до +23° и ни капли дождя "Бабье лето" в Киеве уже установило два рекорда В Киеве на две ночи закроют Дарницкую площадь для транспорта Украина сегодня будет одной из самых теплых стран Европы Гончарук попрекнул Кличко "скворечником" на Майдане На Донбассе от пуль снайпера погибли двое украинских бойцов Страх, «улица» и Зеленский В Украине планируют ввести двойное гражданство Пугающая статистика: В Украине за сутки погибло 18 человек в ДТП
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт про пільги: чи потрібно здавати?

Відправлено користувачем fenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Прошу підказати знаючих квартальників...
Якщо в 1 кварталі 2019року був збиток 252,6 тис.грн, а в другому кварталі прибуток 300,5 тис грн, , чистий прибуток за 2 квартал показую 47,9 тис грн, мені потрібно подавати Звіт про пільги у 2 кварталі?
дякую,
Ну ви ж платитимете податок за мінусом збитків - то звичайно
потрібно показать пільгу на 252,6х18%=45,468 тис.грн...

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
І який код збираєтесь ставити?

11020301. Фінансовий результат до оподаткування зменшується: на суму від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Заплатили налог на доходы нерезидентов по ставке меньшей стандартной согласно международной конвенции, сумму какую ставить ? Налог по 15% , оплатили по 2%. Разницу?
Шустрик
11020301. Фінансовий результат до оподаткування зменшується: на суму від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років
Тож уважно читайте запитання.
Шустрик

Так,звісно,за мінусом пільги. Дякую,що підтвердили мої побоювання.
Чи можна ще у Вас спитати, як це правильно відобразити в декларації з прибутку?
В додатку РІ показувать треба?
fenka

Так,звісно,за мінусом пільги. Дякую,що підтвердили мої побоювання.
Чи можна ще у Вас спитати, як це правильно відобразити в декларації з прибутку?
В додатку РІ показувать треба?

Непраильно написала - за мінусом збитку 1 кварталу.
#РукаОбличчя.
Де ви тут побачили пільгу?
Так фіскали бачать пільгу, не ми, ще й за нездачу звіту по пільгах штрафують.
Хоча, якщо це збитки минулого кварталу, то може зменшення податку на суму минулих збитків і немає, звіт же наростаючим підсумком подається за півріччя, а не за 2 квартал.
1 квартал - збиток 252,6
2 квартал - прибуток 300,5,
за півріччя буде прибуток 47,9.
Ми не зменшуємо прибуток за рахунок збитків, а розраховуємо прибуток за півріччя.
Це теоретично, я сама квартальних звітів не здаю, у мене тільки річні.
Шустрик

...минулих податкових (звітних) років.
А вот щодо стосується кварталу чи півріччя -не знаходжу такої ні різниці, ні коду
Та нет там разницы, и отчета по льготам нет. Не надо считать отдельно кварталы. У вас за полугодие прибыль 47,9 и все. Не уменьшение прибыли второго квартала за счет первого, а суммарно прибыль за полугодие.
Blick
Та нет там разницы, и отчета по льготам нет. Не надо считать отдельно кварталы. У вас за полугодие прибыль 47,9 и все. Не уменьшение прибыли второго квартала за счет первого, а суммарно прибыль за полугодие.

Я Вам дуже дякую за пояснення,тепер ясно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.000609