Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт 1Дф

Відправлено користувачем yuliabar 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Звіт 1Дф
Доброго вечора! Підкажіть ,будь ласка , що мені робити в дані ситуації .замітила що в звіті 1 дф невказала за 4 квартали оплачу ФОП.все через те що в 1с не підтягало його в звіт.що мені робити ? Уточняти за 4 квартали ?
Re: Звіт 1Дф
Я не уточняла бы. По уточнению сразу штраф будет, а так либо при проверке штрафанут, либо проверки вообще не будет. Это не говоря о том, что по закону мы вообще ФОПов в 1ДФ указывать не должны, т.к. мы для них не налоговые агенты.
Re: Звіт 1Дф
Quote
Blick
Я не уточняла бы. По уточнению сразу штраф будет, а так либо при проверке штрафанут, либо проверки вообще не будет. Это не говоря о том, что по закону мы вообще ФОПов в 1ДФ указывать не должны, т.к. мы для них не налоговые агенты.
А за что штрафанут? За ФОПа? И было такое на практике?


Re: Звіт 1Дф
Было. Они ж письма строчат, что мы должны ФОПов указывать, на этом основании и штрафуют. Вернее ссылаются они на пункт о том, что поданы недостоверные или неполные данные. Понятное дело, что это можно легко в суде отбить, но многим возиться не хочется. Совсем не те там суммы, чтоб с судом морочиться. А они этим пользуются.
Re: Звіт 1Дф
Доброго дня! Підкажіть будь ласка як бути,в першому кварталі цього року внесена сума по ФОП не за 3 міс,а помилково за 4 міс.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0004010000000001