Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1-дф помилково створений не в тому періоді

Відправлено користувачем ElenaZh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка, що слід зробити в наступній ситуації
Створила звіт 1 -дф за 3 квартал помилково в 2 кварталі, підписала і відправила. Коли прийшли квитанції про прийняття побачила свою помилку. Скопіювала звіт, перенесла в 3 квартал, підписала, відправила - прийнятий. Що слід робити з помилковим в 2 кварталі?
За другий квартал звіт був зданий вчасно. Тобто зараз там "висить" два звіти - один вірний, другий з цифрами третього кварталу.
Сдайте отменяющую уточненку за 2 квартал. Те же строки, только с 1 в последней колонке.


В мене була така ситуація, в дПІ сказали подати уточнюючий з анулюванням всіх рядків і я ще додатково подавала лист-пояснення в районну податкову з описанням ситуації (на всякий випадок, щоб не виникло ніяких питань)
Quote
Kylinichenko
В мене була така ситуація, в дПІ сказали подати уточнюючий з анулюванням всіх рядків і я ще додатково подавала лист-пояснення в районну податкову з описанням ситуації (на всякий випадок, щоб не виникло ніяких питань)
А як же коробка цукерок?
виписали штраф на 510 грн, какие им конфеты?eye popping smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052099999999999