Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Доплата ЄСВ в місяці прийняття з відпусткою без збереження зп

Відправлено користувачем Olena-PrBud 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка! Ситуація наступна: працівник прийнятий на роботу 12.03. З 16.03 він пішов у відпустку без збереження зп на 15 днів. В результаті матимемо три відпрацьованих ним дні. ЄСВ сплачувати за ці три дні чи з розрахунку 12-16 березня як доплату до ЄСВ?
Уточнення: ЄСВ сплачувати за ці три дні чи з розрахунку 12-31 березня як доплату до ЄСВ?
В трудових відносинах не повний місяць - доплати ЄСВ немає


Якщо відпустка без збереження - доплата є, якщо в місяці прийняття - немає! А в мене обидві ситуації в одному місяці...
Quote
Olena-PrBud
Якщо відпустка без збереження - доплата є, якщо в місяці прийняття - немає! А в мене обидві ситуації в одному місяці...
ну....вітаю...
Quote
Kisulya

Якщо відпустка без збереження - доплата є, якщо в місяці прийняття - немає! А в мене обидві ситуації в одному місяці... ну....вітаю...

Дякую... confused smiley
Податкова говорить, що їй байдуже донарахування до мінімальної ЗП, вони не штрафують, Але в стаж місяць не враховується (нараховано за 0,5 місяця і сплачено ЄСВ за фактично нараховану ЗП). Питання- що скаже Мінтруда? (підприємство не працювало по Закону)
Вы о чем?
Если человек принят/уволен, естественно полного месяца не будет.
Если принятия/увольнения нет, а есть отпуск за свой счет, доначислять нужно ЕСВ до минимального взноса. Минтруда к ЕСВ никакого отношения не имеет. А саму зарплату до минимальной доначислять не нужно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00060900000000003