Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Квитанція про прийняття податкової декларації при відправці поштою

Відправлено користувачем Anthoniy2001 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день.
Виникла наступна проблема.
Подав річну податкову декларацію поштовим відправленням.
Декларацію перевірили. В електронному кабінеті є запис "Введено інспектором, перевірений".
Квитанції про прийняття мені не приходило (так само як і в усі минулі рази при надсиланні поштою).
Нажаль банк вимагає від мене цю декларацію разом або з відміткою про прийняття в тілі самої декларації (ставиться коли подаєш у податковій) або з квитанцією про прийняття (приходить в електронний кабінет при надсиланні в електронній формі). Банк погрожує розірванням стосунків у разі якщо не подам декларацію у потрібному їм вигляді. Цитую: "Ви можете подавати декларацію і без квитанції або відмітки. Проте саме до Банку потрібно надати декларацію з відміткою про її прийняття в податковій (печатка ставиться відповідна, якщо це паперовий варіант), або квитанцією, якщо це електронний варіант (буде написано "квитанція")"

Чи можу я якимось чином попросити податкову надати мені квитанцію про прийняття цієї декларації?
Якщо так то чи можна це зробити без відвідування податкової (якимось запитом з електронного кабінету чи якимось іншим шляхом)?

Заздалегідь вдячний за відповідь.
Предоставьте банку копию уведомления о вручении почтового отправления и опись вложения, и пусть не морочат голову.
И что значит "банк угрожает". Им клиенты не нужны? Пригрозите им, что сами разорвете отношения и найдите другой банк.
Quote
Anthoniy2001

Нажаль банк вимагає від мене цю декларацію разом або з відміткою про прийняття в тілі самої декларації (ставиться коли подаєш у податковій) або з квитанцією про прийняття (приходить в електронний кабінет при надсиланні в електронній формі). Банк погрожує розірванням стосунків у разі якщо не подам декларацію у потрібному їм вигляді. Цитую: "Ви можете подавати декларацію і без квитанції або відмітки. Проте саме до Банку потрібно надати декларацію з відміткою про її прийняття в податковій (печатка ставиться відповідна, якщо це паперовий варіант), або квитанцією, якщо це електронний варіант (буде написано "квитанція")"


1. А вы принесите банку Постановление камбина о карантине и распечатайте сообщение ,что налоговая не принимает клиентов, поэтому печать после карантина.
2. Конечно надо отсылать с описью ( Этим Доказываешь что отсылаешь финотчет , а не журнал «Веселые картинки») и с уведомлением.
3. Подача отчетов по почте узаконена НКУ.
Тогда если банк с вашим предприятием разорвет "половые" moody smiley отношения … Тогда Вам остается: письменно спросите главу ДПС Украины " а чего это банкам что НКУ не указ"? И почему об Постановления Кабмин банк тоже «ноги вытирает»?
4.Откроют налоговую ,поставишь печать на уже сданном отчете и отнесете в банк.


"Чи можу я якимось чином попросити податкову надати мені квитанцію про прийняття цієї декларації?
Якщо так то чи можна це зробити без відвідування податкової (якимось запитом з електронного кабінету чи якимось іншим шляхом)?"


Лучше всего выполнить их пожелания. Вкладываете в письмо отосланный отчет.Пишите письмо начальнику вашей налоговой. Согласно НКУ выслали отчет по почте. Но банк требует живую печать. Мы высылаем наш экземпляр финотчета. Поставьте на финотчете печать и вышлите обратно нам.
Опись, заказное с уведомлением. Отсылаете. И копию всех этих документов несете в банк.

Мол ,подождите разрывать отношения. Будет вам счастье. Налоговая вышлет для вашего банка отчет с печатью… Или лично вам налоговый инспектор занесет наш финотчет в банк...smiling smiley
"Навестят"...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048899999999996