Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помилково виписана ПН та зняття ліміту

Відправлено користувачем Mila2011 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, бухгалтери)) Допоможіть розібратися в ситуаціі, бо рух є, а логіки нема)))
5 серпня 2020 року я помилково виписую податкову накладну та реєструю її, в грудні знаходжу помилку, що ця податкова мала бути виписана не 5 серпня, а 7 серпня. (переробити видаткову накладну- не варіант)
В один день реєструю РК та виписую правильну податкову і реєструю іі.
В декларацію не включаю ні ПН ні РК.При здачі деларації за грудень податкова реєструє перевищення на суму РК та знімає ліміт.
Скажіть, будь-ласка, як повернути знятий ліміт? Я не бачу іншого виходу, як здавати уточнення і включати в декларацію ще одну накладну і РК, але ще є проблема - з серпня по грудень всі деклааціі були мінусові, тобто до відшкодування, якщо я уточню деклаоацію за серпень і включу податкову накладну ще одну, то в мене зміняться всі послідуючі деклараціі аж до грудня.
Підкажіть будь-ласка, може хто знає інший вихід із цієі ситуаціі.Буду дуже вдячна.
Ок) не дочекалась я коментарію хоч від когось) тому напишу сама, може комусь стане в нагоді)
Так, потрібно здавати уточнення, хоч і є протирічя. Реєстраційний ліміт повернувся в момент здачі уточнення.
Quote
Mila2011
Доброго дня, бухгалтери)) Допоможіть розібратися в ситуаціі, бо рух є, а логіки нема)))
5 серпня 2020 року я помилково виписую податкову накладну та реєструю її, в грудні знаходжу помилку, що ця податкова мала бути виписана не 5 серпня, а 7 серпня. (переробити видаткову накладну- не варіант)
В один день реєструю РК та виписую правильну податкову і реєструю іі.
В декларацію не включаю ні ПН ні РК.При здачі деларації за грудень податкова реєструє перевищення на суму РК та знімає ліміт.
Скажіть, будь-ласка, як повернути знятий ліміт? Я не бачу іншого виходу, як здавати уточнення і включати в декларацію ще одну накладну і РК, але ще є проблема - з серпня по грудень всі деклааціі були мінусові, тобто до відшкодування, якщо я уточню деклаоацію за серпень і включу податкову накладну ще одну, то в мене зміняться всі послідуючі деклараціі аж до грудня.
Підкажіть будь-ласка, може хто знає інший вихід із цієі ситуаціі.Буду дуже вдячна.

А за невчасну реєстрацію ПН Вам штраф не нараховували?


Quote
nikiticn
А за невчасну реєстрацію ПН Вам штраф не нараховували?

Карантин. Какие штрафы
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000365