После санкций против Медведчука произошел «взрыв российского информпространства» - Ткаченко Блокировка 426 сайтов: МКИП призывает к беспристрастному судопроизводству Группа кораблей НАТО вошла в Черное море, где проведет совместные с Украиной учения Минюст назвал самые распространенные имена отчества в Украине Индустриальный мост в Киеве с 27 февраля перекроют на три месяца Е-удостоверение военного уменьшит бюрократию в ВСУ - начальник Генштаба В Украину движется новая волна похолодания: синоптики назвали дату Степанов: Эффективность вакцины AstraZeneca - до 80% Кремлевского пропагандиста Дудкина арестовали на два месяца - источник Внезапное тепло в конце февраля: в Украине температура достигнет +19°
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Хто як подає звітність постійних представництв за 2020 р.? Які ризики з ст. 39 ПКУ?

Відправлено користувачем PHOENIX5 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Хто як подає звітність постійних представництв за 2020 р.? Які ризики з ст. 39 ПКУ?
Згідно листа ДФС від 27.01.2021 № 2367/7/99-00-21-02-01-07 Об’єкт оподаткування податком на прибуток підприємств за звітний період – 2020 ріку постійних представництв нерезидентів може визначатись одним з трьох способів:
- в загальному порядку встановленому для платників – резидентів відповідно до розділу ІІІ Кодексу;
- на підставі складення нерезидентом окремого балансу фінансово-господарської діяльності, погодженого з контролюючим органом за місцезнаходженням постійного представництва, з урахуванням вимог, визначених ст. 39 Кодексу;
- як різниця між доходом та витратами, визначеними шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7 з урахуванням вимог, визначених ст. 39 Кодексу.
Лист Державна податкова служба України від 27.01.2021 № 2367/7/99-00-21-02-01-07
Так, я ж про нього і пишу. Як бути з цим "з урахуванням вимог, визначених ст. 39 Кодексу"?


Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029599999999996