Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1 ДФ алименты

Відправлено користувачем Anna_Berenger 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1 ДФ алименты
Добрый день, подскажите пожалуйста как правильно отображать алименты по частным исполнительным письмам, понятно что по 157 коду, но вот есть письма где удержанные сумы перечисляются на исполнителя, а есть где перечисляем на исцов (банки). Я показываю куда я отправляю деньги (банк) или показывать на исполнителя?
Re: 1 ДФ алименты
Quote
Anna_Berenger
Добрый день, подскажите пожалуйста как правильно отображать алименты по частным исполнительным письмам, понятно что по 157 коду, но вот есть письма где удержанные сумы перечисляются на исполнителя, а есть где перечисляем на исцов (банки). Я показываю куда я отправляю деньги (банк) или показывать на исполнителя?

Ви маєте показувать фізичних осіб - отримувачів коштів і не 157 код, а 140.
157 - це доходи ФОПів і самозайнятих осіб.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1 ДФ алименты
Приватний виконавець це ж самозайнята особа, чи я щось плутаю?


Re: 1 ДФ алименты
Quote
Anna_Berenger
Приватний виконавець це ж самозайнята особа, чи я щось плутаю?

Аліменти отримує ж не він особисто eye popping smiley Звіт же про ДОХОДИ фізосіб...
Зазвичай він отримує, як виконавець, тільки якийсь свій відсоток...

І якшо він сам звітує за тих, кому потім "передає" ваші аліменти,
то ви можете (обов'язку нема) показать подібні доходи з кодом 157.
От чи вірний такий підхід - я не впевнена...

Я про доходи з кодом 157 не звітую принципово - законодавство
мене не зобов'язує цього робити - то всьо хотєлки фіскалів...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1 ДФ алименты
Це не аліменти, це заборгованість перед банком (кредит), він отримує за виконавчі провадження свій відсоток, та одноразовий дохід від витрат на витрати проведення виконавчих дій (як вказано саме у винонавчому провадженні)
Просто моя программа не бачить та не відокремлює держ (140 код) та самозайнятих (157) їх вношу окремо, щоб правильно формувати звіт, прийшли нові виконавчі з цими банками, то трохи заплутали.

Але дякую велике))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032300000000002