Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ключ ДПИ. Новий ключ печатки і не підписує звіт

Відправлено користувачем Mouse 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Отримала новий ключ печатку через вікно "Повторна рєєстрація ключів" .
[acskidd.gov.ua]
Не можу підписати звіт 1 ДФ новий J0500106. Бухгалтер, директор, печатку не приймає. Пише: "Помилка перевірки підпису: Не має права підпису"
Приєднання до договору відмінили.
Я надіслала "повідомлення про новий ключ" поставила бухгалтера, і підписала новою печаткою. Прийняли. знаю, що не потрібно, але там нова печатка. Це перший докумет, що нею підписаний.
Що не так?
отправьте запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами «F/J1300204» тем самым получите уведомление о принятии статуса субъекта электронного документооборота


Доброго дня! Та сама ситуація з ключами Приватбанку. Підкажіть будь-ласка як діяти? запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами J1300204 відправляла, відповідь на нього прийшла. Однак звітність все дно не приймає! Що робити?
Quote
nyibuh1
Доброго дня! Та сама ситуація з ключами Приватбанку. Підкажіть будь-ласка як діяти? запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами J1300204 відправляла, відповідь на нього прийшла. Однак звітність все дно не приймає! Що робити?

Ключ на підпис Директора
Яка актуальність ключів (які були раніше і зараз)?
Quote
Glavbux
Яка актуальність ключів (які були раніше і зараз)?
Раніше не було. Нове підприємство
Возможно, если новое предприятие, вам нужен договор с налоговой на электронную отчетность или повідомлення отправить. Или повторно отправте непринятый отчет, у меня так получилось с новыми ключами (но предприятие не новое)
Тут в соседней теме писали, что помогла отправка запроса про стан розрахункив не из кабинета, а из Сонаты.
Это и писала. Пришлось так выйти из ситуации
Я звонила в налоговую на горячую линию, сказали отправить J1391103 Повiдомлення про надання iнформацiї щодо щодо квалiфiкованого електронного пiдпису на печать, продиктовали построчно что писать. Не принимает! Налоговая не видит не принятую и не может сказать что не так. Отправляла на бухгалтера изменение подписи, там три подписи ( дир., бух и печать), приняли, но печать все равно не принимает в отчете. Просто *****! Хорошо что отчет принимает без печати, но это не правильно. Сонаты у меня нет. И платить не хочется.
Quote
Mouse
Я звонила в налоговую на горячую линию, сказали отправить J1391103 Повiдомлення про надання iнформацiї щодо щодо квалiфiкованого електронного пiдпису на печать, продиктовали построчно что писать. Не принимает! Налоговая не видит не принятую и не может сказать что не так. Отправляла на бухгалтера изменение подписи, там три подписи ( дир., бух и печать), приняли, но печать все равно не принимает в отчете. Просто *****! Хорошо что отчет принимает без печати, но это не правильно. Сонаты у меня нет. И платить не хочется.

Бесплатную версию Сонаты можно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039199999999995