Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація ПДВ перевищення

Відправлено користувачем crizis 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!!!! Допоможіть розібратися. По витягу в березні місяці показує перевищення. Знайшла помилку в податкових зобов'язаннях, подала уточнюючу в травні. До сих пір в ел кабіненті нічого не виправлено, так і вісить з мінусом сума розбіжностей. г. бухгалтер каже, що потрібно вказувати пз. Але в новій декларації ми не вказуємо зареєстровані пз. Там була помилка в декларації яку виправили уточнюючою.Може хтось стикався з таким.
Добрый день. Разбежности возникают в том случае если допустили ошибку в декларации или зарегистрировали лишнюю НН. Если я правильно поняла, то у Вас ошибка только в декларации, т.е. увеличили НО: в УР есть приложение 1, нужно его заполнить.
В мене сума податкових зобов'язань не змінилася. Я забула окремо показати коригування по пз, а загальна сума пз та ж сама. Я нічого не збільшила і не зменшила уточнюючою.


Подайте повторно РК и заполните правильно, если НН не зарегистрирована.
Всі податкові і розрахунки коригування зареєстровані вірно. Я в самій декларації на показала в рядку 7 д1 коригування , а в р. 9 сума вірна. Зробила уточнюючий, але в ел кабінеті не виправлено нічого і перевищення в витягу досі показує. От і хвилююся
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030700000000006