Українців попередили про грозу 11 серпня У Росії використовують лідерів етнічних меншин для мобілізації добровольців – ISW Путін з мертвим снігуром: унікальну марку презентували в Запоріжжі Чи подовжить Рада військовий стан та мобілізацію в Україні: нардеп розповів "Він увесь час бухий": ексдепутат Держдуми РФ розповів про постійні пиятики Медвєдєва Стало відомо, як змінилася вартість найпопулярніших авто із пробігом після скасування нульового розмитнення Зірка "Сватів" Анна Кошмал відповіла, як відреагувала на позицію Добронравова щодо війни в Україні Ексдепутат Держдуми РФ розповів, хто з оточення Путіна був проти повномасштабної війни в України "Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": ексдепутат РФ про найближче оточення президента "Буде гірше, ніж в Україні, нутром чую": Лукашенко зробив прогноз щодо Білорусі
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Переходной больничный в отчете по ЕСВ

Відправлено користувачем RITARUTA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Коллеги нужна помощь в таком вопросе: больничный начался 28.09 и продолжиться еще 10 дней в октябре. В Д1 ставим 31 день нахождения в трудовых отношениях в ст.15, а в столбике 14 считаю надо поставить 3 дня (28,29,30) без оплати. Потом в следующем отчете за 4 квартал поставим эти дни за 9 месяць в больничный. Я думаю что так будет правильно, потому что если кому то понадобиться сумма для расчета средней, то будет учет 27 календ дней. А если не поставить дни за свой счет , тогда неправильно будет расчет средней, будет делиться на 31 день. Потом уже, по результатам года, все встанет правильно. Подскажите права ли я? И чем я могу аргументировать свою позицию перед главным бухгалтером. Спасибо
RITARUTA
Доброго дня! Коллеги нужна помощь в таком вопросе: больничный начался 28.09 и продолжиться еще 10 дней в октябре. В Д1 ставим 31 день нахождения в трудовых отношениях в ст.15, а в столбике 14 считаю надо поставить 3 дня (28,29,30) без оплати. Потом в следующем отчете за 4 квартал поставим эти дни за 9 месяць в больничный. Я думаю что так будет правильно, потому что если кому то понадобиться сумма для расчета средней, то будет учет 27 календ дней. А если не поставить дни за свой счет , тогда неправильно будет расчет средней, будет делиться на 31 день. Потом уже, по результатам года, все встанет правильно. Подскажите права ли я? И чем я могу аргументировать свою позицию перед главным бухгалтером. Спасибо

В Д1 за вересень в графі 14 ставите 30, в Д1 за жовтень поставите в графі 10 - 09.2021 і в графі 12 - 3
Графа 15. Кількість календарних днів відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, там взагалі нічого ставити не потрібно, чи, може, я чогось не розумію?
Меня интересует за 09 месяць в Д1 я должна поставить 3 дн в 14 столбик(без оплаты) или нет?

RITARUTA
Меня интересует за 09 месяць в Д1 я должна поставить 3 дн в 14 столбик(без оплаты) или нет?
Графа 14. Кількість календарних днів перебування у трудових / цивільно- правових відносинах, проходження військової служби протягом звітного місяця.
В графі 14 за 09 місяць ставите 30 к. дн.
Якщо ви маєте на увазі гр. 13. Кількість календарних днів без збереження заробітної плати16, то ні, в ній нічого не проставляєте
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00028199999999995