Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Переходной больничный в отчете по ЕСВ

Відправлено користувачем RITARUTA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Коллеги нужна помощь в таком вопросе: больничный начался 28.09 и продолжиться еще 10 дней в октябре. В Д1 ставим 31 день нахождения в трудовых отношениях в ст.15, а в столбике 14 считаю надо поставить 3 дня (28,29,30) без оплати. Потом в следующем отчете за 4 квартал поставим эти дни за 9 месяць в больничный. Я думаю что так будет правильно, потому что если кому то понадобиться сумма для расчета средней, то будет учет 27 календ дней. А если не поставить дни за свой счет , тогда неправильно будет расчет средней, будет делиться на 31 день. Потом уже, по результатам года, все встанет правильно. Подскажите права ли я? И чем я могу аргументировать свою позицию перед главным бухгалтером. Спасибо
Quote
RITARUTA
Доброго дня! Коллеги нужна помощь в таком вопросе: больничный начался 28.09 и продолжиться еще 10 дней в октябре. В Д1 ставим 31 день нахождения в трудовых отношениях в ст.15, а в столбике 14 считаю надо поставить 3 дня (28,29,30) без оплати. Потом в следующем отчете за 4 квартал поставим эти дни за 9 месяць в больничный. Я думаю что так будет правильно, потому что если кому то понадобиться сумма для расчета средней, то будет учет 27 календ дней. А если не поставить дни за свой счет , тогда неправильно будет расчет средней, будет делиться на 31 день. Потом уже, по результатам года, все встанет правильно. Подскажите права ли я? И чем я могу аргументировать свою позицию перед главным бухгалтером. Спасибо

В Д1 за вересень в графі 14 ставите 30, в Д1 за жовтень поставите в графі 10 - 09.2021 і в графі 12 - 3
Графа 15. Кількість календарних днів відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, там взагалі нічого ставити не потрібно, чи, може, я чогось не розумію?
Меня интересует за 09 месяць в Д1 я должна поставить 3 дн в 14 столбик(без оплаты) или нет?


Quote
RITARUTA
Меня интересует за 09 месяць в Д1 я должна поставить 3 дн в 14 столбик(без оплаты) или нет?
Графа 14. Кількість календарних днів перебування у трудових / цивільно- правових відносинах, проходження військової служби протягом звітного місяця.
В графі 14 за 09 місяць ставите 30 к. дн.
Якщо ви маєте на увазі гр. 13. Кількість календарних днів без збереження заробітної плати16, то ні, в ній нічого не проставляєте
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036700000000001