Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточнення по єдиному податку ПП

Відправлено користувачем AnnaBMK 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
Приватне підприємство на Єдиному податку - 3 група. Не веде діяльність. але і не закриваємо. Тобто майже за рік ніяких операцій не було. Догледіла, що в січні 2021 р. було по банку зараховано надходження відсотків у суммі 0,60 грн.Тобто з них аж 0,03 грн єдиного податку. Це я не вказала при подачі звітності за 1 квартал 2021 р. Тобто подала пустий звіт, так само поустий за півріччя і 9 місяців. Як правильно подати за рік - просто вказати цю сумму и сзробити розрахунок, чи подати як уточнення за 1 квартал 2021 р. Скажу- що на рахунку є переплата по Єдиному 0,58 грн. Тобто на пеню чи штрафи ніяк не попадаємо... я так розумію. Питання- чи подати уточнення в звітній декларації чи просто подати звичайний звіт за рік з сумою доходу 0,60 грн??? Ніяких інших надходжень за рік не було.
Я вважаю з огляду на те, що штрафів нема, то потрібно подати уточнюючу до 1 кварталу, адже дохід у 1 кв., і в річній врахуєте
я так розумію, що можна подати в звітній декларації за рік уточнення за 1 квартал,? В шапці звіту треба так вказати по стр 1 Звітна і відмітка за рік, а в стр 3 уточнення і відмітити 1 кв 2021, чи окремо подати уточнюючу, а потім звітну за рік?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028099999999998