Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1-м, 2-м. Нема квитанції 2

Відправлено користувачем Skip17 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
У меня квитанция 2 так и не появилась. В кабинете отчет висит, но с додатком 0. И что делать - не знаю. В налоговою дозвониться не могу. В статистике говорят, что отчет видят, квитанцию 2 от статистики есть. По комментариям вижу, что я такая не одна. Если кто-то решит проблему, напишите. Заранее спасибо.
Посмотрите не в "перелік звітності" , а в "введення звітності". Скорее всего не приняли - и в этом разделе отчет не принят с квит2
В мене у кабінеті також відсутня квитанція, хоча в медок прийшла


Доброго дня! теж відсутня 2-га квитанція від податкової, хоча від статистики є. Здавала ще 4-го лютого. У відділі електронної звітності перевірили, звіт бачать, квитанцію другу теж, але далі дзвоніть на гарячу лінію.Цікаво якого вона змісту та квитанція? Додзвонитися на гарячку поки не можу.
Яке у вас підприємство , ви платник податку на прибуток?
так, ми платники податку на прибуток, мікропідприємство, здавали S0111006
S0111006 це для статистики форма. Для податкової - форма J0901205
Дякую, зараз подам J0901205. Ми і в минулому році здавали одну спільну і отримали квитанції і від статистики, і від ДПС. Правда тоді була форма не для мікро а для малого підприємства
Я того року подавала через Медок в єдине вікно тільки форму J. А цього року подала через особистий кабінет форму J, прийшла квитанція податкової. Подсзвонила в статистику - сказали для них здати форму S.
Зачем пишите всякую ересь!

Верная инфо: S0111006 для подання через Єдине вікно, J0901205 для подання в ДПС через Е-кабінет. При поданні через Єдине вікно за форматом S0111006 не потрібно подавати ще раз в ДПС разом з декларацією з прибутку.
Но на S011106, поданную через Єдине вікно, через Медок, уже 2 недели нет второй квитанции от налоговой? Пришла только статистика, у Вас тоже так?
Ересь не ересь, написала, как я сделала spinning smiley sticking its tongue out
S011106 подала 07.02.22, через ПО Медок, пришли квитанции (интервал 5 минут): 1 от налоговой и 2 от статистики.
я вот не пойму мы не плательщики налога на прибыль (единщики 3 группа без ндс юр.лицо) может мне и не нужно в налоговую подавать фин.отчетность сколько читаю так и не соображу
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00061