Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Фінзвіт мікропідприємства через Медок

Відправлено користувачем OdunBuh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи подавав хтось фінзвіт мікропідприємства 1-мс, 2мс за 2021 через Медок?
Мені не дає програма проставити КОПФГ. Не розумію це у мене проблема з ПЗ чи у всіх таке....
Quote
OdunBuh
Чи подавав хтось фінзвіт мікропідприємства 1-мс, 2мс за 2021 через Медок?
Мені не дає програма проставити КОПФГ. Не розумію це у мене проблема з ПЗ чи у всіх таке....
И мне не давала программа !
Долго мучилась.
Потом полностью закрыла Медок, перезагрузила ноут и опять открыла Медок.
После этих танцев с бубном прога дала проставить нужный КОПФГ и даже дала сохранить !)))
И впоследствии не сбрасывала этот мой код....
Quote
nikon

Чи подавав хтось фінзвіт мікропідприємства 1-мс, 2мс за 2021 через Медок?
Мені не дає програма проставити КОПФГ. Не розумію це у мене проблема з ПЗ чи у всіх таке....
И мне не давала программа !
Долго мучилась.
Потом полностью закрыла Медок, перезагрузила ноут и опять открыла Медок.
После этих танцев с бубном прога дала проставить нужный КОПФГ и даже дала сохранить !)))
И впоследствии не сбрасывала этот мой код....

Не допомогло перехавантаження, але дякую.


Зайдите в карточку предприятие и внесите орг.прав.форму
Quote
e_martini
Зайдите в карточку предприятие и внесите орг.прав.форму

Допомогло, дякую
Доброго дня! Щоб не дублювати, запитаю тут, можливо хтось підкаже, будь-ласка. У мене різниця рядків 1420 балансу, із-за округлення не співпадає з 2350(чистий прибуток). Різниця виходить 175.0 а в 2350 174,9. Чим це може загрожувати? Чи може краще зменшити на 100 грн нерозподілений прибуток (та ще щось в активі), щоб зійшлось чітко?
Добрый день. Вам нужно свериться с ОСВ и если по балансу (1420) разница верная, то корректируйте расходы ФР (прочие расходы + или -). Доходную часть ФР не корректирую. Если есть погрешность в балансе, то корректирую прочие обязательства (1690) или прочие активы (1190), но это индивидуально, смотрите по своим счетам ОСВ. Эта ошибка несущественная.
Quote
e_martini
Добрый день. Вам нужно свериться с ОСВ и если по балансу (1420) разница верная, то корректируйте расходы ФР (прочие расходы + или -). Доходную часть ФР не корректирую. Если есть погрешность в балансе, то корректирую прочие обязательства (1690) или прочие активы (1190), но это индивидуально, смотрите по своим счетам ОСВ. Эта ошибка несущественная.
Спасибо, но в том то и дело что верно в ФР 174 926 т.е 174,9, а разница 1420 выходит 175 из-за округления в меньшую сторону прошлого года, обычно тоже делаю как вы, для того чтоб вывести по округлениям, корректирую прочими... но тут другое. Думаю оставить как есть с этой разницей, или уменьшить 2350 на 0,1?
Quote
e_martini
Тогда корректируйте 1420
Да, 1420, извините, опечатка.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056