Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ДЕКЛАРАЦИЯ ПДВ 2022

Відправлено користувачем link_group_llg 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
добрый день! прошу помочь разобраться с декларациями февраль -март.

декларации за февраль, март, апрель были по первичным документам, но все все НК были включены , все мои НО были включены .

в феврале мы, как покупатели, должны были сделать возврат продавцу 5000 грн НДС , но не успели с войной. но я включила этот минус в декларацию февраля. наш продавец перешел на 2% и никак теперь я не могу зарегистрировать эту налоговую накладную.

как мне исправлять декларации? или это можно не делать?


могу ли я после 15.07 подать уточненки и могу ли я НК включать за период ее составления по месяцам,а не по дате регистрации?
Про 2%-ків було окреме роз'яснення - шо чекаємо переходу
на попередню систему оподаткування і 60 днів опісля.
Лінку на жаль не маю...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Про 2%-ків було окреме роз'яснення - шо чекаємо переходу
на попередню систему оподаткування і 60 днів опісля.
Лінку на жаль не маю...


а налоговый кредит я могу сделать месяц в месяц ? или все на дату регистрации?


От таких тонкощів не підкажу - в мене т-т-т нема, тому не вникала...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ДЕКЛАРАЦИЯ ПДВ 2022
Уважаемые коллеги! Прошу Вашей помощи в данном вопросе
Мне нужно изменить декларацию по НДС за февраль Додаток 1 (обязательства), НН не зарегистрированные
Первоначальную Декларацию я сдала 16.06.22г.
Сейчас я должна подать ЗВІТНА НОВА?
И второй вопрос " сума обчислена відповідно до ст.200 " стр. 19.1 у меня отрицательное значение (т.е. со знаком минус-25000 грн)
Как эта сумма переходит дальше в Декларации.
Вы простите меня, совсем запуталась с этими накладными (что когда зарегистриоровано), а с отрицательным значением никогда не имела дела. Одним словом запуталась.Просто крик души!
Прошу вывести меня из этого тупика, т.к. не могу продолжить дальше. Заранее всем спасибо
Шановні колеги підкажіть будьласка як краще зробити.
Деку за лютий 2022 подала своєчасно але включила до неі тільки зареєстровані ПН по зобов*язанням. Не зареєстровані не показала.
1 липня зареєструвала всі інші ПН за лютий.
Тепер мені треба подати уточ.розрахунок за лютий, додати ПЗ по цим ПН

Питання: потрібно мені сплачувати суму ПЗ по уточ.розрахунку разом з його подачею , чи можна не платити (на електронному рахунку гроші є).

у зв*язку з воєнним станом штраф 3% можно не платити п. 50.1 ПКУ - це я знайшла.
Якшо кошти на СЕА є - то по уточнюючій вони спишуться.
Якшо ж нема - то поповніть перш ніж подавати УР і ліміт поповните winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
963533
Уважаемые коллеги! Прошу Вашей помощи в данном вопросе
Мне нужно изменить декларацию по НДС за февраль Додаток 1 (обязательства), НН не зарегистрированные
Первоначальную Декларацию я сдала 16.06.22г.
Сейчас я должна подать ЗВІТНА НОВА?
И второй вопрос " сума обчислена відповідно до ст.200 " стр. 19.1 у меня отрицательное значение (т.е. со знаком минус-25000 грн)
Как эта сумма переходит дальше в Декларации.

Вы простите меня, совсем запуталась с этими накладными (что когда зарегистриоровано), а с отрицательным значением никогда не имела дела. Одним словом запуталась.Просто крик души!
Прошу вывести меня из этого тупика, т.к. не могу продолжить дальше. Заранее всем спасибо

это вопрос про так называемое "лимитное окошко", оно не переносится, оно заполняется новым показателем в каждой последующей декларации или уточненке каждый раз, когда вылазит отрицательное значение ндс,
новый показатель берется на момент подачи декларации или уточненки,
это та самая сумма лимита, на которую вы можете зарегистрировать ваши налоговые накладные,
ее можно увидеть в вашем эл.кабинете в разделе CЕА ПДВ "Реестр операций" в колонке "Сумма лимита", брать из самой верхней строки, или через запыт,
можете еще почитать эту статью, лично мне она очень помогла, когда я впервые столкнуласть с отрицательным значением ндс в декларации
[i.factor.ua]
Може в когось є РК податкових зобов'язань на мінус. Як плануєте включати в декларацію, по даті виписування чи по даті реєстрації? Бачила роз'яснення, що по даті виписування, але чи не вийде сума перевищення?
Quote
cat813
Може в когось є РК податкових зобов'язань на мінус. Як плануєте включати в декларацію, по даті виписування чи по даті реєстрації? Бачила роз'яснення, що по даті виписування, але чи не вийде сума перевищення?

Сума перевищення виникає коли в деці показують незареєстровані ПН по зобов'язаннях.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
РК включаються по даті реєстрації.
Quote
Шустрик

Може в когось є РК податкових зобов'язань на мінус. Як плануєте включати в декларацію, по даті виписування чи по даті реєстрації? Бачила роз'яснення, що по даті виписування, але чи не вийде сума перевищення?

Сума перевищення виникає коли в деці показують незареєстровані ПН по зобов'язаннях.
По несвоєчасно зареєстрованим РК також.
В принципі, наразі внесено зміни щодо реєстрації ПН/РК за лютий-травень, але як поведе себе СЕА ПДВ невідомо.
Єдине - це пробувати включити РК по даті складання, а якщо виникне перевищення, то УР його прибрати.
Можна більш детально, як прибрати перевищення за допомогою УР?
В мене є зареєстрована неправильна податкова за лютий. Відправила правильну на реєстрацію. Тепер треба зробити РК датою лютого на мінус та реєструю в липні.. Вилізе перевищення в липні? І чим це мені загрожує? В липні ПЗ немає.
Quote
LLK62
Можна більш детально, як прибрати перевищення за допомогою УР?
Якщо виникне перевищення через РК (згідно закону 2260 зареєстрований вчасно, за загальними правилами несвоєчасно, якщо СЕА ПДВ не підлаштували під нові правила, а велика вірогідність, що не підлаштували), то через УР прибрати РК, яке викличе перевищення.
Ліміт повернеться, але доведеться більшу суму ПДВ сплатити
ТО який сенс це робити?
Quote
LLK62
В мене є зареєстрована неправильна податкова за лютий. Відправила правильну на реєстрацію. Тепер треба зробити РК датою лютого на мінус та реєструю в липні.. Вилізе перевищення в липні? І чим це мені загрожує? В липні ПЗ немає.
Не має бути. Але доведеться перевіряти на практиці. Хоч, по суті, неправильні ПН/РК не відображають в податковій звітності, але якщо мова про з'їдання ліміту перевищенням, то краще все-таки показати.

І краще через код 20 неправильну ПН коригувати.
Quote
LLK62
ТО який сенс це робити?
Щоб прибрати суму перевищення, повернути ліміт для реєстрації.
Quote
Seebea

ТО який сенс це робити?
Щоб прибрати суму перевищення, повернути ліміт для реєстрації.
В місяці реєстрації РК сума ПДВ до сплати буде менше.

Більше мороки по документам, але не втрачається ліміт.

Якщо сума невелика і досвіду по УР немає, краще залишити, як є.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00059900000000002