Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Фінансова звітність мікропідприємиства за 2022 рік

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підготувала Фінансову звітність мікропідприємства за 2022 рік форми S0111006 для облстатистики. Звіт відправляю ч/з ЕК. Звіт Держстат не приймає . Помилка : Код області не відповідає вказанному КАТОТТГ. Код району не відповідає вказанному КАТТООГ. Код вказую району свого міста (додатковий.) . Що вони від мене хочуть? Ч/з кабінет облстата здати звіт неможливо ,тому що там відсутній данний бланк. В кого ще була така помилка та що робили щоб здати звіт?
Quote
lm2010
Підготувала Фінансову звітність мікропідприємства за 2022 рік форми S0111006 для облстатистики. Звіт відправляю ч/з ЕК. Звіт Держстат не приймає . Помилка : Код області не відповідає вказанному КАТОТТГ. Код району не відповідає вказанному КАТТООГ. Код вказую району свого міста (додатковий.) . Що вони від мене хочуть? Ч/з кабінет облстата здати звіт неможливо ,тому що там відсутній данний бланк. В кого ще була така помилка та що робили щоб здати звіт?
А може воно хоче уточнити не район міста, а район області ?
Ну, є в тому КАТОТТГ така заморочка.
[directory.org.ua]
Спочатку ж вибираєш область (у мене - Львівська) [directory.org.ua]
Далі він пропонує територіальні одиниці - і вибираєш РАЙОН області !!![directory.org.ua]
І вже після цього вибираються теріторіальна громада , місто і район міста.
Quote
nikon

Підготувала Фінансову звітність мікропідприємства за 2022 рік форми S0111006 для облстатистики. Звіт відправляю ч/з ЕК. Звіт Держстат не приймає . Помилка : Код області не відповідає вказанному КАТОТТГ. Код району не відповідає вказанному КАТТООГ. Код вказую району свого міста (додатковий.) . Що вони від мене хочуть? Ч/з кабінет облстата здати звіт неможливо ,тому що там відсутній данний бланк. В кого ще була така помилка та що робили щоб здати звіт?
А може воно хоче уточнити не район міста, а район області ?
Ну, є в тому КАТОТТГ така заморочка.
[directory.org.ua]
Спочатку ж вибираєш область (у мене - Львівська) [directory.org.ua]
Далі він пропонує територіальні одиниці - і вибираєш РАЙОН області !!![directory.org.ua]
І вже після цього вибираються теріторіальна громада , місто і район міста.
дякую за відповідь. Але прошла до 5 рівня свого району міста ,все збігається, а звіт не приймають.


Була така сама проблема при поданні звітності по еколог. податку. 3 неприйнятих декі через код КАТОТТГ .
В кінці-кінців в неті знашла код. Тільки вибрала на рівні тип : територіальна громада. Скопіювала код і вставила в звітність. Звітність -здана.
Цікаво те, що даний код у списку декларації відсутній.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035099999999999