Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт ЄСВ-сумісники

Відправлено користувачем Anna159951 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Якщо лікарняний за 2023 рік по суміснику не оплачувався, то у звіті показати кількість днів тимчасової непрацездатності без суми?
ви маєте оплатити перші 5 днів за рахунок роботодавця
В мене от інше питання: працівник не повідомив що був на лікарняному, зайшла в кабінет ПФУ і побачила лікарняний за лютийconfused smiley. По працівнику за лютий вже була нарахована і виплачена ЗП, податки сплачені.
В когось таке було? Як правильно вийти з ситуації? (працівник-сумісник)


Можливо в когось була така ситуація? я от думаю якщо просто не брати до уваги лікарняний, то чи не прийде держпраці?
Я по сумісниках не проводжу лікарняний зовсім (якщо звичайна хвороба до 14 днів). Для того щоб його правильно порахувати сумісник має мені принести довідку про його доходи за основним місцем роботи. А він приносить? - ні, значить не звертався.
Якщо він в мене "працює" 2 години в день, то більшість і на лікарняному може так відпрацювати. Тому не знаю як на основному місці, а в мене він працює.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034400000000001