Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уточнююча декларація єдиного податку 3група

Відправлено користувачем _buh_ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день, в мене виникла така ситуація:
за 4й квартал помилились в сумі доходу вказали менше, та менше сплатили єдиного податку за рік.
Хочу заповнити через уточнюючу декларацію. В мене такі питання:
1. в уточнюючій який період ставити Податковий (звітний) : той що зараз 2квартал 2023, чи період за який я виправляю 4кв 2022р?
2. Чи потрібно заповнювати розділи "ІV. ПОКАЗНИКИ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ТРЕТЬОЇ ГРУПИ" та " V. ВИЗНАЧЕННЯ ПОДАТКОВИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ПО ЄДИНОМУ ПОДАТКУ" - чи лише шостий де самі виправлення ?
Якщо лише 6й то тоді як зміниться загальна сума за рік - вона ж повинна бути більша?
Якщо я заповню 4 і 5й розділи - чи не задвоє мені суму за 4й квартал?

Підкажіть, будь ласка, як вірно заповнити уточнюючу?
Ні, створюєте в тому періоді, який коригуєте (відмітку уточнюючий не забудьте)
і ставите однаковий період рік 2022 і там, і там.

Все заповнюєте так як мало би бути, а в розділі де пише про виправлення
(не памнятаю номер) правильно заповніть рядки - там в назві рядка все
написано. І тоді нічого не задвоїть...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Допоможіть, будь ласка, тепер розібратись зі штрафом та пенею по єдиному податку, я зовсім заплуталась:
Мали сплатити за 4кв 2022 - 1000грн, не сплатили досі.
До якої статті пку мені треба звернутись, щоб вірно розрахувати штраф ( наче 20%, так як пройшло 30 днів) та пеню ( в ст.50 пку пише, що після 90 днів лише нараховується пеня.)?
Може хтось підкаже як вірно зробити, бо інформацію бачу різну..


Підкажіть будь ласка чи буде штраф за помилку в деклараціі з единого плдатку за 1й кв 2022 року?
За 2022 рік не було можливості подавати звіти. Подавала пустий звіт за 2023 рік, але якось не змінила рік, або не розумію як так сталось, що подала пустий за 2022, а не 2023. В 2022 року був дохід.
Як правильно мені вчинити: подавати уточнюючий?
Тоді потрібно нарахувати штраф? тобто 5% на сумму доходу за 1й квартал 2022р. Це буде велика сумма.
Не розумію, як я так могла зробити?
Що можете порадити?
Буду дуже вдячна.
Quote
Innessa_Inna
Підкажіть будь ласка чи буде штраф за помилку в деклараціі з единого плдатку за 1й кв 2022 року?
За 2022 рік не було можливості подавати звіти. Подавала пустий звіт за 2023 рік, але якось не змінила рік, або не розумію як так сталось, що подала пустий за 2022, а не 2023. В 2022 року був дохід.
Як правильно мені вчинити: подавати уточнюючий?
Тоді потрібно нарахувати штраф? тобто 5% на сумму доходу за 1й квартал 2022р. Це буде велика сумма.
Не розумію, як я так могла зробити?
Що можете порадити?
Буду дуже вдячна.

Під час воєнного стану штраф можна не нараховувати.

[www.google.com]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тобто можно просто відправити уточніюючу, без нарахування штрафу? Це б було чудово! Бо я вже тиждень не сплю.

Шустрик, Ви дали мені надію.thumbs up Ви як палочка - виручлочка.
Шустрик, маю ще одне питання: якщо я відправила звіт з нулями, а нарахування були, то може краще відправити другий звіт з нарахуваннями як потрібно. Нехай накладуться правильні данні на нулі? Чи так не можна?

Що б Ві порадили?
Quote
Innessa_Inna
Шустрик, маю ще одне питання: якщо я відправила звіт з нулями, а нарахування були, то може краще відправити другий звіт з нарахуваннями як потрібно. Нехай накладуться правильні данні на нулі? Чи так не можна?

Що б Ві порадили?

Якшо нарахування мали бути, то звісно ж подавайте.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036599999999998