Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Повернення коштів ( Декларація, оподаткування)

Відправлено користувачем anuri 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день! Порадьте, будь ласка, як правильно поступити в такій ситуації. В червні 2019р. туристи оплатили на мій р/р ( ФОП 3 група без ПДВ)за турпоїздку, яка мала відбутись в липні 2021р. Кошти за турпоїздку я оплатила туроператору, а на моєму р/р залишилась моя комісія ( дохід)за тур.Отримавши комісію на рахунок, я їх відобразила в Книзі Доходу і подала декларацію за 2квартал 2021р з урахуванням своєї комісії за дану поїздку. Також оплатила єдиний податок з цієї комісії( мого доходу). Але склалось так, що тур не відбувся у зв'язку з карантинними обмеженнями. Кошти туроператор повертає тільки тепер в 2023р. Кошти будуть повернуті в 3 кварталі 2023р. Тоді я зможу повернути їх туристам( з урахуванням своєї комісії). Питання в тому, як тепер правильно мені це відобразити в Декларації за 3кв.2023р, якщо я подавала Декларацію з урахуванням комісії в 2кв.2021р. і оплатила єдиний податок з комісії. Тепер мені її потрібно повернути разом з коштами , які повертає туроператор.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026899999999996