Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Представництва відгукніться!!!!

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 18    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Якщо директор прийнятий на роботу, зробив оплату рахунку, можна закрити йому авансовим звітом. Дохід ви показуєте тільки по коштах, які надійдуть від нерезидента, як фінансування представництва, в мене він = сумі валюти, що зайшла на поточний рахунок по курсу НБУ на дату надходження. А витрати на 92, йдуть на 791 і на витрати далі.
У мене некомерційне представництво, дохід я визнаю разом з витратами, тобто,коли на 92 потравляє сума, я роблю проведення ДТ48 КТ441 на суму витрат. Разом списуються кошти із 311, а тут я засумнівалася. По факту кошти представництва ж не використані?
З представництвом діла не мала, постійно плутаюся. Кошти одразу по авансовому повертати не буду, заборгованість перед працівником може повисіти?
ручні проводки
Дт 481 Кт 441 - зарахування у дохід фінансування;
Дт 442 Кт 791 - списання на витрати фін.результату
робите в кінці кварталу.
з 92 рахунку йде на 791, а далі на 442.
ДТ48 КТ441 - це зарахування у доходи цільового фінансування.
Чи використані кошти чи ні, немає значення. У вас є витрати і заборгованість перед звітною особою.
Може повисіти заборгованість, а що він придбавав для представництва?


Сплатив за оренду.
Вибачте,до мене щось не доходить.
Дт 481 Кт 441 - зарахування у дохід фінансування; - я роблю на всю сумму надходження від нерезидента? Чи тільки на сумму витрат, понесених за місяць?
Бо якщо на всю сумму фінансування,то в мене ж дохід вийде, чи не краще невикористані кошти залишити на 481.
Я хотіла робити так:
ДТ 311 КТ 481 20 000
ДТ 92 КТ 631 5 000
ДТ 481 КТ 74 5 000
В кінці місяця
ДТ 791 КТ 92 5 000
ДТ 74 КТ 791 5 000 Мені подобається, так можна?
На всю суму доходів.
Рахунок 74 не використовуєте.
Нам так радили аудитори.
Якщо ви некормерційне представництво - у вас доходів немає, є тільки цільове фінансування.
Дякую за відповіді і взагалі за Ваш час, але не можу вторпати, як можна використовувати 441, на ньому ж буде залишок, виходитьприбуток нерозподілений, а який же це прибуток, якщо це цільові кошти і мають залишатися на 481, поки не будуть використані?
Не знаю, нам так радили аудитори. Податківці при перевірці до того не заморачувались. Єдине, що раджу - головне не пропускайте через 74 рахунок.
Податківці будуть намагатись доказати, що ви представництво, яке веде комерційну діяльність і якщо побачать цей рахунок, приплетуть обов"язково його в Акт. У вас доходів немає і все.
Дякую, а аудитори радили щось стосовно дати признання валюти, я бачу кошти після продажу75%, і в мене ділема, показати на розподільчому рахунку? Чи після продажу? У виписці банку на валютному зараховуэться 25%, я ж не можу проводити, що 100 відсотків прийшло, в документі інше...Якось робила раніше, може, просто не "заморачивалась".
Я ж вам писала, як я роблю. Все з подачі аудиторів. Пройшли перевірку - питань не було.
Точнее будет сказать, прибильное или доходное,
а не коммерческое представительство.
имхо
Какой же это доход?
Доход, все что на счет пришло.
Здравствуйте, подскажите,может ли представительство заказывать рекламные продукты с логотипом и распространять их, главная компания рекламой и маркетингом не занимается. Квед - изучение рынка.
И что делать с положительной курсовой разницей на 711 счету, куда тулить этот доход?
Може, але краще прив"язувати ці продукти до роздачі їх на виставці. Тільки передивіться уважно, чи немає такого виду діяльності, як реклама у вашої материнської компанії.
711 закриваєте на 791
Дт 711 Кт 791
Quote
accountent
Може, але краще прив"язувати ці продукти до роздачі їх на виставці. Тільки передивіться уважно, чи немає такого виду діяльності, як реклама у вашої материнської компанії.
711 закриваєте на 791
Дт 711 Кт 791

Тож у мене буде на цю сумму прибуток, представництво некомерційне, раніше все в нуль закривалося, що робити в кінці року з накопиченим прибутком?
Прибуток мінус збиток і відносите на 442 рахунок
Подскажите еще, есть сотрудник-иностранец, оформлена посвидка на жительство и карточка в Мин. экономики, онсчитается нерезидентом? Откуда мне брать его налоговый номер для банка и налогов, отдельно оформлять нужно?
Потрібно оформити службову картку обов"язково + код ІНН отримати в податковій + у свідоцтві про реєстрацію представництва вказується - кількість прийнятих на роботу іноземців, прослідкуйте, щоб там запис був - 1 чи більше.
Quote
accountent
Потрібно оформити службову картку обов"язково + код ІНН отримати в податковій + у свідоцтві про реєстрацію представництва вказується - кількість прийнятих на роботу іноземців, прослідкуйте, щоб там запис був - 1 чи більше.

Дякую, податки з зп, я так зрозуміла, зараз однакові і для нерезидетнів також?
З нерезидента тільки ПДФО і ВЗ і все. ЄСВ за них не платите і не утримуєте згідно Закону про ЄСВ.
Quote
accountent
З нерезидента тільки ПДФО і ВЗ і все. ЄСВ за них не платите і не утримуєте згідно Закону про ЄСВ.

В бух. літературі прочитала, що резидентність не впливає на сплату ЄСВ,тобто все одно треба платити.
Справа не в резидентності. В базі податкових знань пошукайте. Ми писали лист запит в податкову і отримали лист від низ з цього приводу.
[minrd.gov.ua]
ПФ відповів посилаючись на пункти 1 та 6 частини першої статті 4 Закону №2464-VI
Ми писали офіційні листи в податкову і пенсійний і обидва відповіли, що платити і нараховувати ЄСВ за нерезидента, що проацює в представництві - не потрібно.
Quote
accountent
Справа не в резидентності. В базі податкових знань пошукайте. Ми писали лист запит в податкову і отримали лист від низ з цього приводу.
[minrd.gov.ua]
ПФ відповів посилаючись на пункти 1 та 6 частини першої статті 4 Закону №2464-VI
Ми писали офіційні листи в податкову і пенсійний і обидва відповіли, що платити і нараховувати ЄСВ за нерезидента, що проацює в представництві - не потрібно.
Дякую, якщо не платити ЭСВ, в Додатку 4 треба показувати співробітника?
Так, в таблиці 6 показувати, тільки в колонці 17, 18 колонка - 0, 19 - 0, 20 і 21 - нулі.
Quote
accountent
Так, в таблиці 6 показувати, тільки в колонці 17, 18 колонка - 0, 19 - 0, 20 і 21 - нулі.

А можна поки немає письмового підтвердження від податкової сплатити податки з зп, а після отримання роз'яснень не платити?
Ми платили спочатку, але тоді ще ЄСВ завідував ПФ. Після того, як отримали листа робили уточнення і знімали з переплати суму сплачену по іноземцю.
Quote
accountent
Ми платили спочатку, але тоді ще ЄСВ завідував ПФ. Після того, як отримали листа робили уточнення і знімали з переплати суму сплачену по іноземцю.

Дякую
Ще забула вам написати, по своєму іноземцю ми здаємо в центр зайнятості раз в півроку звіт 2-ТМ.
Quote
accountent
Ще забула вам написати, по своєму іноземцю ми здаємо в центр зайнятості раз в півроку звіт 2-ТМ.

Дякую за корисну інформацію, це ж електронної форми немає, треба паперову відносити?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 18    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044