Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Представництва відгукніться!!!!

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 18    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Так, але там всього навсього 2 рази в рік.
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, что делать с доходом от продажи валюты, который на 711 счет попадает? Я до проведения фин.результатов сделала проводку ДТ 711 КТ 48. По оборотке все закрылось и в форме 1-м, но в форме 2-м эта сумма вылазит,как прибыль.Просто убрать ее, я ж на эту сумму увеличила целевое финансирование?
Дт 334 Кт 711 - позитивна курсова різниця при продажу валюти
Дт 711 Кт 791 - фін.результат


По фінансуванню:
Дт 312 Кт 48 - отримання фінансування в валюті
Дт 48 Кт 441 - закриття в доходи фінансування


Підкажіть, будь-ласка, ще, у некомерційного представництва можуть бути операційні витрати і доходи чи тільки інші доходи, інші витрати - форма 2-м?
Так, інші операційні доходи та інші операційні витрати. Беру суму витрат (рахунки 945, 942, 92, 949) і показую їх і в доходах і у витратах. Якщо я правильно зрозуміла, ви плануєте Фінзвіт здавати у статистику? Це перший раз чи ви вже здавали?
Перший раз, планую здавати, як для тов-ки, через єдине вікно.
Якщо представництво не комерційне, не рекомендую цього робити. Просто не здавайте і все. Ми здаємо в статистику, бо аудитори рекомендували, а мої знайомі цього не робили і не роблять. А так на вас ще й повісять 10-ЗЕЗ здавати до всього ж. А податкова так взагалі ні про які баланси знати не повинна.
Але ж аудитори порадили здавати...А податковій Ви щось звітуєте?
Так, порадили, але на практиці бухгалтери представництв, які не є комерційними - не здають. В податкову здаємо 1ДФ і Розрахунок оподатковуваного прибутку та податку на прибуток постійного представництва нерезидента. Раніше Розрахунок здавали поквартально, але в квітні 2015 вони надіслали нам листа з проханням здавати його лише раз на рік, за 2015р.
Я не можу остаточно визначитися, який у представництва статус, по суті- воно некомерційне, але довідку про резидентність головна компанія нам відмовила надавати, тож треба буде сплатити податок з фінансування...я так розумію. Чи зберігаємо ми тоді свою некомерційність, не розумію.
якщо довідку не подаєте, тоді ви точно комерційне представництво і потрібно платити з фінансування податок на прибуток + якщо перевищите 300 тис.грн, ставати на облік, як платник ПДВ + після цього з фінансування ще й ПДВ знімати. Якщо представництво планує вести продажі на території України, то можливо це й буде вигідно, а якщо плануєте сидіти тільки на фінансуванні, тоді це буде дуже дорого.
Я забула про 300тыс.,хоча зараз, здається, більше. Це сумма фінансування, яка заходить нам на рахунок має перевищіти цю сумму? Податок на прибуток платиться теж з голої суми фінансування за рік?
Здравствуйте, подскажите, увольняется сотрудница,не проработала даже месяца, без предупреждения, жалко заплаченых в ГДИП денег, как правильно уволить по 26-й статье?
Тобто вона не пройшла випробувальний термін?

Як звільнити працівника, який не пройшов випробувальний термін?




Мінсоцполітики в листі від 04.04.2012 р. № 54/06/187-12 зазначило, що одностороннє встановлення роботодавцем умови про випробувальний термін працівника неприпустиме. Законною вважається умова про випробувальний термін, яка:

1) внесена до письмового трудового договору і до наказу про прийняття на роботу;

2) обумовлена в заяві про прийняття на роботу і внесена до наказу про прийняття на роботу;

3) не міститься в заяві про прийняття на роботу, але внесена до наказу про прийняття на роботу, з яким працівник ознайомлений під розписку до початку роботи;

4) не обумовлена в заяві про прийняття на роботу, але внесена до наказу про прийняття на роботу, з яким працівник ознайомлений після початку роботи і при цьому він не заперечував проти внесення до наказу такої умови.

У разі невідповідності працівника та роботи протягом випробувального терміну роботодавець може розірвати трудовий договір. Звільнення за підсумками випробування оформлюється наказом. При цьому в наказі і трудовій книжці вказується посилання на ст. 28 КЗпП, а підстава формулюється як «за підсумками випробування».

Працівник, який продовжує працювати після закінчення випробувального терміну, вважається таким, який пройшов випробування, і подальше розірвання трудового договору допускається лише на загальних підставах.

Слід враховувати, що не допускається звільнення з ініціативи роботодавця вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3 або 6 років, одиноких матерів за наявності дитини віком до 14 років або дитини-інваліда, крім випадків повної ліквідації підприємства, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.

Названі категорії жінок не можуть бути звільнені з ініціативи роботодавця.

При цьому розірвання трудового договору в разі незадовільного результату випробування, обумовленого при прийомі на роботу, прямо віднесено до звільнення з ініціативи роботодавця.

Джерело: [www.ligazakon.ua]
Дякую, виходить, що це є те саме небажение звільнення по статті?
А домовитись з нею за згодою сторін чи за власним бажанням не можна?
В ГДИП порадили звільняти по 28,щоб не платити за наступного співробітника, я так не звільняла, та вже зрозуміла, що це нікому не треба, дякую.
Здравствуйте, подскажите, как можно обналичить деньги на расчетном счету типа "Н"?
Займ сотруднику: налоги не платим? Сумма до 150 000? Сотрудник какие-то проблемы будет иметь?
Поворотна фінансова допомога працівнику. Договір складіть на рік і видайте гроші. Кожного місяця утримуйте із зарплати погашення.
Quote
accountent
Поворотна фінансова допомога працівнику. Договір складіть на рік і видайте гроші. Кожного місяця утримуйте із зарплати погашення.
1.Це можливо і для некомерційного представництва?
2.З боку податкової до співробітника ніяких питань не виникне?
3. Ніяких податків не платимо?
1. Так, ми видавали часто.
2. Питань ніяких не виникало (в цілях витрат писали - на впорядкування житла, ремонт, лікування і т.д.).
3. Податків ніяких не платимо. Треба буде показати суму виданої поворотної фін.допомоги в звіті 1-ДФ.
Quote
accountent
1. Так, ми видавали часто.
2. Питань ніяких не виникало (в цілях витрат писали - на впорядкування житла, ремонт, лікування і т.д.).
3. Податків ніяких не платимо. Треба буде показати суму виданої поворотної фін.допомоги в звіті 1-ДФ.
Дякую.
Quote
Franchi
Quote
accountent
1. Так, ми видавали часто.
2. Питань ніяких не виникало (в цілях витрат писали - на впорядкування житла, ремонт, лікування і т.д.).
3. Податків ніяких не платимо. Треба буде показати суму виданої поворотної фін.допомоги в звіті 1-ДФ.
Дякую.

Підкажіть, будь ласка, як працівник може отримати поворотну фін. допомогу з каси банку без чека? Чекову книжку ми не заводили.
З каси банку без чеку ніяк... tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тоді я можу банально перерахувати таку допомогу на зп картку?
А чому ні - звичайно можете, токмо заяву від получатєля,
чи прописать в договорі шо повертаєцця на картку. Але якшо
картка зарплатна треба сперш дізнаватись в банку, чи пропустять
вони такий платіж - не всі банки таке дозволяють...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Здравствуйте, начинаю работать с представительством без хоз.деятельности и прошу Вашей помощи в разъяснении некоторых вопросов:
1.Нужно ли мне создавать приказ об учетной политике предприятия?
2. Может ли такое представительство заказывать рекламу продукции в СМИ и газетах, а также заказывать изготовление буклетов - не будет ли это считаться хоз.деятельностю?
3. Должна ли мне материнская компания предоставить какой нибудь документ на основные средства, которыми она нас обеспечила)
Может кто-то предложит почитать какую нибудь литературу. Буду благодарна за любой ответ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 18    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043000000000004