Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Представництва відгукніться!!!!

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 16 з 18    Сторінки: ПершаПопередні89101112131415161718Наступна
Розрахунок до 1 марта. На сайте статистике нам ещё сдачу формы № 10-зез квартальную написали.
то есть Розрахунок +Баланс+Финрез - в налоговую до 01.03. А статистика -Баланс , Финрез , до 01.02?
Годовая отчетность в статистику до 28.02


Mar_len, А ви комерційне представництво?
Я без ведения хоздеятельность ,все года подавала только Розрахунок 0,7
Ми теж. Розрахунок прийнятий, ніяких питань у податкової нема.
Доброго дня!
Підкажіть колеги, а навіщо НЕкомерційному представництву (тоб то без ведення гос. діяльності) взагалі подавати Розрахунок ??

Ось наприклад у листі фіскальної служби від 19.05.2016 № 5219 / Ф / 99-99-15-02-02-15 сказано:

Що стосується відокремленого підрозділу іноземної компанії, організації, який не здійснює господарської діяльності в Україні та не підпадає під визначення постійного представництва відповідно до п.п. 14.1.193 п. 14.1 ст. 14 Кодексу, то п.п. другим п. 3.4 р. III Порядку передбачено, що він стає на облік як платник, який зобов’язаний сплачувати податки і збори відповідно до Кодексу. При цьому встановлено, що взяття на облік відокремленого підрозділу нерезидента згідно з п.п. другим п. 3.4 р. III Порядку не звільняє такий підрозділ від обов’язку реєстрації платником податку на прибуток, якщо він розпочинає господарську діяльність та відповідає визначенню постійного представництва.
Отже, враховуючи вищезазначене, якщо представництво нерезидента не здійснює господарську діяльність в Україні і не підпадає під визначення «постійне представництво», наведене у п.п. 14.1.193 п. 14.1 ст. 14 Кодексу, то воно не повинно реєструватися платником податку на прибуток, подавати декларацію з податку на прибуток підприємства та сплачувати податок на прибуток.
Ви можете Декларацію про прибуток не подавати, але відзвітуватися зобов"язані в один із способів.
[www.visnuk.com.ua]
Порядок оподаткування податком на прибуток підприємств постійних представництв нерезидентів передбачено пп. 133.2.2 п. 133.2 ст. 133 та пп. 141.4.7 п. 141.4 ст. 141 Податкового кодексу.

Так, постійні представництва нерезидентів, які отримують доходи із джерелом походження з України або виконують агентські (представницькі) та інші функції стосовно таких нерезидентів чи їх засновників, належать до платників податку на прибуток підприємств.

Суми прибутків нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво, оподатковуються в загальному порядку. При цьому таке постійне представництво прирівнюється з метою оподаткування до платника податку, який провадить діяльність незалежно від такого нерезидента.

Якщо нерезидент провадить діяльність в Україні та за її межами і при цьому не визначає прибуток від своєї діяльності, що ведеться ним через постійне представництво в Україні, сума прибутку, що підлягає оподаткуванню в Україні, визначається на підставі складення нерезидентом окремого балансу фінансово-господарської діяльності, погодженого з контролюючим органом за місцезнаходженням постійного представництва, з урахуванням вимог, визначених ст. 39 Податкового кодексу.

Таке постійне представництво в Україні визначає суму прибутку, що підлягає оподаткуванню в Україні, на підставі складення окремого балансу фінансово-господарської діяльності, погодженого з контролюючим органом за місцезнаходженням постійного представництва, шляхом заповнен­ня розрахунку за формою, затвердженою наказом № 544 (Розрахунок 1).

У разі неможливості визначити шляхом прямого підрахування прибуток, отриманий нерезидентом з джерелом його походження з України, оподатковуваний прибуток визначається контролюючим органом як різниця між доходом та витратами, визначеними шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7 з урахуванням вимог, визначених ст. 39 Податкового кодексу.

Постійне представництво нерезидента, яке обрало спосіб розрахунку податку на прибуток із застосуванням коефіцієнта 0,7, складає розрахунок податку на прибуток за формою, затвердженою наказом № 544 (Розрахунок 2).

Отже, постійне представництво як платник податку на прибуток подає до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку:
•або декларацію, якщо суми прибутків нерезидентів, які провадять свою діяльність на території України через постійне представництво, оподатковуються в загальному порядку. При цьому таке постійне представництво прирівнюється з метою оподаткування до платника податку, який провадить свою діяльність незалежно від такого нерезидента;
•або Розрахунок 1, якщо нерезидент провадить свою діяльність в Україні та за її межами і при цьому не визначає прибуток від своєї діяльності, що ведеться ним через постійне представництво в Україні;
•або Розрахунок 2 у разі неможливості визначити шляхом прямого підрахування прибуток, отриманий нерезидентами з джерелом його походження з України.

Крім того, постійне представництво разом із податковою звітністю з податку на прибуток подає відповідну фінансову звітність, передбачену п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу.

При поданні Розрахунку 1 слід врахувати вимоги зазначеного пункту, яким визначено, що якщо платник податків вважає, що форма податкової декларації, визначена центральним органом виконавчої влади, яка забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, збільшує або зменшує його податкові зобов’язання, всупереч нормам Кодексу з такого податку чи збору, він має право зазначити цей факт у спеціально відведеному місці в податковій дек­ларації.

У разі необхідності платник податків може подати разом з такою податковою декларацією доповнення до неї, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід’ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання.

Зазначимо, що Податковий кодекс не містить спеціальної норми, яка передбачає необхідність документального підтвердження обраного представництвом способу розрахунку податку на прибуток підприємств. Тому, як варіант, для підтвердження обраного представництвом способу таке рішення може бути оформлено наказом (розпорядженням) керівника представництва.
Почитайте ПОРЯДОК розрахунку податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства фінансів України 13 червня 2016 року № 544
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 липня 2016 року за № 923/29053
В ПОРЯДКУ, на який Ви мене відсилаєте чітко написано:
Отже, постійне представництво як платник податку на прибуток подає до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку:
•або декларацію, якщо суми прибутків нерезидентів, які провадять свою діяльність на території України через постійне представництво, оподатковуються в загальному порядку. При цьому таке постійне представництво прирівнюється з метою оподаткування до платника податку, який провадить свою діяльність незалежно від такого нерезидента;
•або Розрахунок 1, якщо нерезидент провадить свою діяльність в Україні та за її межами і при цьому не визначає прибуток від своєї діяльності, що ведеться ним через постійне представництво в Україні;
•або Розрахунок 2 у разі неможливості визначити шляхом прямого підрахування прибуток, отриманий нерезидентами з джерелом його походження з України.

Згоден, що все це стосується ПОСТІЙНИХ представництв.
Але так звані "некомерційні" ( тоб то ті які займаються діяльністю допоміжного або підготовчого характеру) не є постійними представництвами нерезидентів - і таким чином не реєструються платником податку на прибуток (хоча можуть добровільно зареєструватися).

Навіщо ж тоді представницву, яке не зареєстроване як платник податку на прибуток - подавати звіт з цього податку? І ще в цьому Розрахунку показувати суми фінансування як дохід ( які фактично не є доходом), а потім додавати довіку про звільненння від оподаткування на підставі міжнародних договорів України....

Мені це здається вкрай нелогічним...

[consulting.dtkt.ua]
Ось наприклад відповідь на лист та консультація ( правда від 2015р , хоча ніби то актуальна)....
Тоді варто написати листа в податкову з проханням надати роз"яснення по вашому питанню. При перевірці точно будуть питання у податківців і по звітності (якщо ви не подавали) і намагання з ходу доказати, що ви ведете комерційну діяльність. І доводити свою правоту доведеться в суді.
Підкажіть будь-ласка, а Ви яким чином доводите свою некомерційність? Я просто зараз починаю працювати в такому некомерційному представництві, і тому вивчаю це питання. Але як на мене, у разі подання Розрахунку навпаки буде значно складніше довести свою некомерційність, тому що фінансування витрат предст. офісу ну аж ніяк не можуть бути його доходом... Мені зрозумілий Ваш підхід - це дохід, але згідно з міжнародним договором він звільняється від оподаткування. Але тоді напевно треба реєструватися як постійне представництво?
У вас повинні бути документи: 1. Свідоцтво про реєстрацію, видане Міністерством Економіки України, 2. Відомості з єдиного державного реєстру, 3. 4-ОПП + 2-ЄСВ з податкової.
Для того, щоб зареєструватися постійним представництвом (платником податку на прибуток), необхідно додатково подавати заявку 2-РПП.
Не комерційне представництво веде допоміжну та підготовчу діяльність. Перевірте Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування з вашою країною, чи у ній прописаний пункт про можливість уникнення подвійного оподаткування + ви не займаєтесь продажем + не підписуєте від імені вашого нерезидента контракти (на продаж) + ви не ведете одну й ту ж саму діяльність, як і ваш нерезидента. У вас одним з установчих документів повинне бути Положення про представництво, де ви маєте прописати види діяльності представництва + при перевірці податкова запросить у вас витяг з торгового реєстру нерезидента чи Засновницький договір і обов"язково перевірить, чи немає там співпадінь + у вас не повинно бути ніяких надходжень на р/р від контрагентів і ви нічого своєму контрагенту теж не повинні перераховувати.
Отримане фінансування - це не дохід, але звітуватися за нього потрібно. Ви ж будете звітуватися в податкову по зп? А звідки отримуєте кошти на виплату зп?
А как это вы не ведете хоз.деятельность?
Банковский счет есть, движение по нему есть? Все, это уже и есть хоз. деятельность.
Другое дело коммерческую (прибыльную) деятельность. Это да, прибыльность не прибыльность.

Раз в год, для не прбыльных организаций, надо подавать.
Форму сказать?

__________
*** Сделать как надо, ВСЕГДА нет времени. Но, оно почему-то всегда находится, когда таки надо переделать (с)
Да, скажите пожалуйста. Еще скажите или Вы финансовую отчетность делаете и куда подаете?
Финансовая отчетность, самая, простая,
годичная Налоговая Декларация Постоянного Представительства,
Форма J0170801 из электронного кабинета плательщика ДФС.
Надеюсь понимаете, о чем я? winking smiley
Там есть и квартальная ответность, но я в нее не попадаю. Годовая, у меня, только.

Ну, и ЕСВ, и 1ДФ, самой собой разумеется.

Хоз.деятельность имеется, прибыльную деятельность представительство не ведет и очень дорожит этим статусом.
Ибо обратно не реально вернуться, если получите хотя бы раз доход.
Вот..

__________
*** Сделать как надо, ВСЕГДА нет времени. Но, оно почему-то всегда находится, когда таки надо переделать (с)
Все отчеты делаю из Электр.Кабин. Плательщика.

__________
*** Сделать как надо, ВСЕГДА нет времени. Но, оно почему-то всегда находится, когда таки надо переделать (с)
Годичная Налоговая Декларация ПП,
Состоит из 2 форм, т.е. 1 Отчет +Додаток.
J0170801 и J0178301(Додаток ВД).

__________
*** Сделать как надо, ВСЕГДА нет времени. Но, оно почему-то всегда находится, когда таки надо переделать (с)
Представництво нерезидента, що не веде комерційної діяльності, як ви гадаєте, яка зп повинна бути у головного бухгалтера? 9 працівників. Велика кількість відряджень: закордон + по Україні + 3 авто. Поділіться, будь ласка, своєю думкою.
головний бухгалтер працює єдиним бухгалтером + веде кадровий облік + вирішує допоміжні питання (переклад документів і т.д.)
Постійні представництва поділіться, будь ласка, своїм досвідом. Які функції ви виконуєте для свого нерезидента?
Буду дуже вдячна за відповідь!
Всім доброго дня! Підкажіть будь ласка в такому питанні: материнська компанія вирішила закривати представництво и відкрила в україні ТОВ з 100% іностран капіталом. Як основні засоби перевести на ТОВ? В положенні про пред-во прописано що все майно належить материн компаніі і ця же компанія відкрила ТОВ.
Як внесок в статутний капітал.
Добрий день. Підскажіть, будь ласка, як краще зробити в такій ситуації:

Звільняється Голова представництва, новий Голова буде прийнятий на роботу тільки з січня нового року.
Є заступник голови. Головного бухгалтера немає. Хто повинен підписувати звіти до податкової за цей короткий проміжок(2 звіта по ЄСВ). Заступник погодився бути В.О. Голови представництва тимчасово, якщо так можно, то як це оформити щоб це влаштувало податкову?
1) необхідно оформити Довіреність на управління представництвом на заступника, на цей період, поки не працевлаштований новий голова, Довіреність повинна бути дійсною саме на той срок, під час якого він буде здійснювати повноваження керівника. Якщо голова звільняється 28.11, то нова довіреність має бути з 29.11 на В.О.
2) Далі в статистиці проводите зміни керівника.
3) Надаєте нову Довіреність в Міністерство Економіки України.
4) Податкова - супровідний лист з новими документами + довіреністю на нового керівника + 4-ОПП. + змінюєте ключі на підписання звітів.
5) Банк, зміна карток зі зразками підписів, для проведення платежів.
По суті вам доведеться документально за 2 місяці 2 рази повністю змінювати керівника.
я так і думала, дякую за відповідь.
Доброго дня.
У кого є зразок облікової політики представництва нерезидента, поділіться!
Дякую.
Добрый день! Подскажите пожалуйста, кто то подавал отчет о ТЦО? Должны ли неккомерческие пред-ва этот отчет подавать?
Добрый день, у меня некомерческое пред-во, я не подавала.
За 2019г сдавала Розрахунок по коеф 0,7+ Баланс.
А за текущий год - не знаю...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 16 з 18    Сторінки: ПершаПопередні89101112131415161718Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048499999999996