Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Як розрахувати max. величину доходу, з якого справляються внески до ПФУ?

Відправлено користувачем malush 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні учасники форуму!
Виникло питання, допоможіть будь-ласка розібратись.
Я є самозайнятою особою (особою, яка забезпечують себе роботою самостійно).
Відповідно до положень абз.9 ч.1 ст.19 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», страхові внески до солідарної системи нараховуються (для мого виду діяльності) на суми доходу (прибутку), отриманого від відповідної діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.
Відповідно до ч.4 вказаної вище статті:
Страхові внески нараховуються на суми, зазначені в частинах першій та другій цієї статті, у межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, оподатковуваного доходу (прибутку), загального оподатковуваного доходу, що дорівнюють п'ятнадцяти розмірам прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб.

На сьогодні розмір цього мінімуму становить 649 грн.
Тобто, максимальна величина, оподатковуваного доходу (прибутку), з якого справляються страхові внески до ПФУ становить 9735 грн. (649 * 15).
Таким чином, чи вірно я розумію:
1. Якщо я отримав дохід, припустимо, в розмірі 15000 грн., то страховий внесок я маю право сплатити з суми 9735 грн.? (9735 * 33,2% = 3232,02 грн.)
2. Це «правило» застосовується до кожної окремої господарської операції, чи враховується загальний дохід, отриманий за певний звітний період?
Буду вдячний за допомогу!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025700000000006