Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кто заполнял дод. 7 таблица 2 к деке по НДС (годовой пересчет НК)?

Відправлено користувачем Musja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всем добрый день!

Помогите разобраться с таблицей 2 додаток 7: колонка 10=колонка8-колонка9... в колонке 8 у меня получился обсяг без пдв, а в колонке 9 - сумма налога 20% с новым коэфициентом... как их можна сравнивать? или я что-то не понимаю...

помогите плиз, заранее спсб
В шапке колонки 8 закралась неточность, данные для этой графы необходимо брать из колонки "Б", а не "А"
вот блин....

ну я тоже так думала

Спасибо за ответ!!!


У меня 1 раз за весь год в январе на 10000 была операция не есть объектом обложения, в январе я распределила входной НДС. ТЕперь в декабрьской деке мне надо заполнить приложение 7 таб.2. Подскажите в колонках 6,7,8 у меня будут данные января месяца?
а в колонках 2,3,4, данные по декларациям за весь год?
на сколько я вкурсе - даже если операции были только в январе, то распределять надо было весь год и в декабре пересчет за весь год (во всех колонках показатели из деклараций за весь год)

199.2. Частка використання сплаченого (нарахованого) податку за придбаними (ввезеними) товарами (послугами) між оподатковуваними та неоподатковуваними операціями визначається у відсотках як відношення обсягів з постачання оподатковуваних операцій (без урахування сум податку) за попередній календарний рік до сукупних обсягів постачання оподатковуваних та неоподатковуваних операцій (без урахування сум податку) за цей же попередній календарний рік. Визначена у процентах величина застосовується протягом поточного календарного року.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053999999999998