Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація на прибуток

Відправлено користувачем кукуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги! Хочу знати вашу думку з приводу такої ситуаціїї:
складаючи Декларацію з прибутку за 9 міс я включила в ВД - дохід від продажу валюти, а в ВР - БВ валюти та комісійні банку за продаж. Наче б то правильно? Це моя перша Декларація. Але попередній бухгалтер не включав до податкового обліку операціїї з продажу валюти. Відповідно зараз спостерігається різке збільшення "інших доходів" в ряд.01.6 з 177 грн до 184170 грн., та зменшення коеф. податкового навантаження з 1,6 до 0,9. Не хочеться спровокувати перевірку податкової. Що порадите?
лучше конечно узнать в консультации в налоговой они подсказывают, там не называешь не имя не предприятие, а просто спрашивешь -нужно включать или нет..нужно узнать точно и делать как нужно а не как делали :-)
п.7.3.5 Закона о прибыли,четко включается, а по поводу коэф. я бы не заморачивалась,это внутренний их документ,и если все расходы подтверждены доками,то..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000292