Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Авансовий звіт і оплата постачальнику

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У мене співробітник сплатив власними коштами за послуги постачальнику. Я тепер проводжу через авансовий звіт. але у авансовому звіті коли я ставлю 631 рах, то я не можу вибрати контрагента. Чи можливо через авансовий звіт зробити 631-372 і щоб таким чином оплатити р/ф контрагента? У мене 1С Бухгалтерія-Торгівля-Склад-Зарплата-Кадри для України 7.7.
Ні, неможливо без змін в конфігурації.
Порадьте, як мені все це краще провести?


Через авансовий звіт не можна.
Оформляєте Прихідну накладну і ставите галочку "Закрыть подотчет на суму", тоді буде створена проводка Дт 631 Кт 372.
А тоді оформляєте авансвоий звіт для друкованої форми.

_______________________________________________
1С:БУХГАЛТЕРИЯ 8 — ДОСТУПНО И ВСЕРЬЕЗ!
Umka Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Через авансовий звіт не можна.
> Оформляєте Прихідну накладну і ставите галочку
> "Закрыть подотчет на суму", тоді буде створена
> проводка Дт 631 Кт 372.
> А тоді оформляєте авансвоий звіт для друкованої
> форми.

А хіба в "Приходной накладной" в конфігурації 1С Бухгалтерія-Торгівля-Склад-Зарплата-Кадри для України 7.7. можна вибирати послугу?
я зробила операцією, і зробила непроведений авансовий звіт, буду чекати програміста sad smiley і потім все зроблю через авансовий а операцію знищу
Если часто встречается, обязательно изменить конфигурацию. Если нужно раз в год, то делать можно следующим образом:
1. В авансовом отчете построчно ставится "не проводить".
2. Нужная проводка записывается ручной операцией.
3. Для правильности первого события, которым вручную управлять в этой конфе нельзя, нужно ввести остатки кредита по поставщику и поставить эту оплату.
brick Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Если часто встречается, обязательно изменить
> конфигурацию. Если нужно раз в год, то делать
> можно следующим образом:
> 1. В авансовом отчете построчно ставится "не
> проводить".
> 2. Нужная проводка записывается ручной операцией.
> 3. Для правильности первого события, которым
> вручную управлять в этой конфе нельзя, нужно
> ввести остатки кредита по поставщику и поставить
> эту оплату.

Все правильно, але в конфігурації 1С Бухгалтерія-Торгівля-Склад-Зарплата-Кадри для України 7.7. ще є регістри взаєморозрахунків, на данних яких формуються звітіи по взаєморозрахункам, тому однієї операції буде мало. Деякі користувачі викручуються за допомогою документу "Ввод ост. кредита", ставлячи галочку "Не формировать проводки по документу". Тоді взаєморозрахунки закриються, коли Ви введете акт
Люди добрые... неужели нельзя спросить эту тупость на линии консультаций? Зачем на форуме флудить?
//неужели нельзя спросить эту тупость на линии консультаций? Зачем на форуме флудить?

Затем что :
1) не у всех на линии консультаций сидят грамотные специалисты;
2 ) иногда на линии консультаций отвечают - нужно переписать конфигурацию (если прямо ответить на вопрос - оно так и есть), а вот о том, как выкрутиться имеющимися способами (как Іринка рассказала) - умалчивают
3) консультации по телефону могут быть платными, абонплата ежемесячная и при этом никто не гарантирует, что вышесказанного у них нет, а у пользователя вопросы возникают один в полгода. В этом случае платить бессмысленно, а спросить негде. Так почему же не на форуме?
Пользуйся линией 1С Украина: 390-82-50
Обслуживает все проданные коробки на Украине.
Там спецы довольно грамотные.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000463