Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

УТП документ реалізації

Відправлено користувачем ilona21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привіт, питання в чому: 1 с 8,2 УТП, потрібен документ реалізаці в якому була б можливість вручну обирати склад з якого продається товар, тобто чи є можливість в одному документі продавати товар з різних складів, ну от коротко все, дуже потрібна ваша допомога, бо магазин не дуже маленький і а продажа йде вручну із зошитів і ці зошити вже жити не дают.(крик душі)
Є таке:
Спочатку потрібно зайти в налаштування "Сервис - настройка параметров учета" и на закладці "Общие"
задати для "Указание складов в ТЧ" для потрібних документів.
так я попробувала і дійсно получилось, ДУЖЕ ДЯКУЮ, я не знаю як вам і дякувати, я не можу передати свій стан як мене ці зошити достали
Дуже і дуже сильно вдячнаsmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmileys with beer


Как мало нужно для счастья smiling smiley)))
Ну повезло що УТП база, в бух.такого немає smiling smiley
бухія це не торгова програма winking smiley

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
я сделала все, что написано выше, но в накладной все равно дает выбор только одного склада, что не так?
в самій накладні так склад один, але навпроти кожної позиції є можливість вибрати склад
точно, увидела, спасибо большое! как много тайн хранит в себе 8.2!!! а вверху надо будет заполнять склад или это уже не принципиально?
якщо вверху заповнити то програма автоматично біля кожної поставить той склад що вверху
огромное спасибо!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036400000000003