Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Исправить налоговую группу ОС в УТП 8.1

Відправлено користувачем Лакомка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Неправильно отнесла в акте ввода в эксплуатацию машину к налоговой группе основных фондов (вместо "до 2004" отнесла в "после 2004").Амортизация неправильно начислялась несколько кварталов. Как исправить налоговую группу основных фондов?Я проводила документ "корректировка записей регистров", но это не помогло.
Нужно проводить документ "Корректировка записей регистров" по регистру Первоначальные сведения по ОС (налоговый учет)
Я именно так и сделала. Но в следующем квартале распределение модернизации опять идет неправильно.Я, к сожалению, не могу перепровести документы ввода в эксплуатацию.


Лакомка, там багато регістрів, які відповідають за правильне нарахування амортизації. КОригування регістрів мало би помогти - перевірте дату ,якою ви провели коригування.

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027900000000003