Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Виробництво в УТП 8.2

Відправлено користувачем Світла 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь-ласка, роблю передачу матеріалів у виробництво документом "Требование-накладная", в упр.обліку не проводить по регістрах накопичення "Незавершене виробництво", а списання по "товарах на складах" робить - в чому проблема може бути?

І ще одне питання: як добитися, щоб напівфабрикат, виготовлений з сировини, яка передана у виробництво зі "складу сировини" в "цех переробки", оприбутковувалась на "склад напівфабрикатів"? Я обираю в "Отчет производства за смену" "склад напівфабрикатів", а воно мені все одно оприбутковує на "склад сировини"
перевірте налаштування в статтях витрат - характер витрати.

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Чтобы не создавать тему, спрошу здесь.
Я тоже начала вести производство в 1С 8.2. УТП. Подскажите пожалуйста, как настроить распределение 91 счета:
1.В параметрах учета производства я выбрала базы распределения: плановую себестоимость - для аренды, для з.п. ОПР - оплату труда.

И 1с при закрытии месяця абсолютно все расходы с 91 списал на 23. А в этом месяце был только выпуск полуфабриката, без реализации. И получилась бешенная стоимость этого полуфабриката.

Как правильно выбрать эту базу распределения, чтобы только нужная часть постоянных ОПР распределялась на себестоимость, а остальные нераспределенные шли на 901 счет?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028499999999998