Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Портрібна допомога по скачуванню звіту з infostart

Відправлено користувачем Степан 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Не можу скачати потрібну обробку/звіт
"""""""""""""""""""""""
Старая- добрая расчетно-платежная ведомость, но почему-то "устаревшая" в УТП и БУ.
[infostart.ru]


"""""""""""""

Якщо хтось має доступ і може поділитися - з мене пиво smiling smiley

Дякую.

_______________________________________________
там потрібно мати бабло, щоб скачати winking smiley

бобло заробляється на форумі сайту

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Quote
capitoshko
там потрібно мати бабло, щоб скачати winking smiley

бобло заробляється на форумі сайту

Да фіг його знає.....В мене якось ч/з...Раз зайду - не дає скачати..зайду ч/з тиждень в ту саму обробку - скачується....Алгоритму - не зрозумів smiling smiley)

_______________________________________________


В понедельник скачаю и вышлю тебе. Только напомни.
Анонімний користувач
Re: Портрібна допомога по скачуванню звіту з infostart
Quote
Степан
Не можу скачати потрібну обробку/звіт
"""""""""""""""""""""""
Старая- добрая расчетно-платежная ведомость, но почему-то "устаревшая" в УТП и БУ.
[infostart.ru]


"""""""""""""

Якщо хтось має доступ і може поділитися - з мене пиво smiling smiley

Дякую.

Сначала заработай...
Quote
pepe
В понедельник скачаю и вышлю тебе. Только напомни.

Андрій, дякую за допомогу.

Переглянув цю форму - вона вже застаріла: єдиного податку немає ...і т.д...

Автор, правда,в коментах божиться ,що ч/з пару тижнів викладе нову для УТП...так що я тоді знову тему апну smiling smiley)..


З.І, Була б можливість на тому сайті оплачувати разові скачування - навіть не набридав би...але купувати "місячний абонемент" заради одної обробки/форми ?...та я краще на 14-е пива з собою візьму smiling smiley)..Ти яке п'єш ? smiling smiley

_______________________________________________
може я чогось не розумію, але яке відношення має система оподаткування до форми розрахунко-платіжної відомості?

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Quote
capitoshko
може я чогось не розумію, але яке відношення має система оподаткування до форми розрахунко-платіжної відомості?

Хм....Мабуть я не вірно виразився, тому у Вас і виникла така думка...Для мене,буха виключно юриків і виключно з загальною системою оподаткування в розмовах про зарплату "єдиний" ="єдиний податок"="єдиний соціальний податок" smiling smiley))....

_______________________________________________
мабуть довго це все буде виправлятися smiling smiley

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Потрібна допомога по зквачуванню smiling smiley))..( Вибрав свій ліміт sad smiley )


[infostart.ru]

Групповая печать документов для типовых и прочих конфигураций, имеющих процедуру Печать()

Бо в дружини за півроку калькляції не роздруковані..."замахаюся" всі вихідні поштучно їх відкривати та роздруковувати...

мило : knopa2@gala.net

Дякую....З мене пиво smiling smiley

_______________________________________________
Quote
pepe
Скинул.

Дякую smiling smiley..Знову готую пиво smiling smiley)

_______________________________________________
І знову доброго дня smiling smiley)..Потрібна знову ж таки допомога по зкачуванню обробки :

Поиск и замена значений с плюшками для 8.1

Обработка "Поиск и замена значений" с ИТС. Доработки: возможность загрузки из таблицы (с использованием доработанной типовой загрузки из табличного документа), определение типа "на что заменять" при выборе конкретного значения "что заменять", удобный отбор объектов, в которых заменять ссылки, по типам объектов.

[infostart.ru]

Якщо можна зкинути на ящик :

dar03@ukr.net


З.І. З мене пиво smiling smiley)..Список і кількість пива ведеться наростаючим smiling smiley)))

_______________________________________________
Quote
pepe
Отправил

Дякую..Отримав smiling smiley))...записав smiling smiley)))))

_______________________________________________
Так, для общего сведения.
Для того, чтобы иметь возможность скачать с инфостарта, нужно иметь размещенные на этом ресурсе разработки или статьи. Они оцениваются в виртуальных деньгах. Скачивая чужую обработку, каждый раз отдаешь часть своего рейтинга, выраженного в величине этих "денег".

===========================================================
1С:Вопросы и ответы [www.advanter.net]
Quote
advanter
Так, для общего сведения.
Для того, чтобы иметь возможность скачать с инфостарта, нужно иметь размещенные на этом ресурсе разработки или статьи. Они оцениваются в виртуальных деньгах. Скачивая чужую обработку, каждый раз отдаешь часть своего рейтинга, выраженного в величине этих "денег".

Та Ви що...а я ото і не знав.....Наступного разу.як мене зацікавить питання "ЯК ЗКАЧУВАТИ з інфостора" - я обов'язково створю тут відповідну тему..Обов'язково..

_______________________________________________
Quote
Степан
....
я обов'язково створю тут відповідну тему..Обов'язково..

Писалось, собственно, не Вам, а Вашим последователям.
Но все равно спасибо, что откликнулись. А тему.. - без сомнения - створите, мы все только благодарны будем, но обязательно проследим за этим. Благо даже пива не нужно ставить за створивание. )) Обов'язково ))
бали нараховуються і за повідомлення на форумі інфорстарту

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Quote
advanter
Quote
Степан
....
я обов'язково створю тут відповідну тему..Обов'язково..

Писалось, собственно, не Вам, а Вашим последователям.
Но все равно спасибо, что откликнулись. А тему.. - без сомнения - створите, мы все только благодарны будем, но обязательно проследим за этим. Благо даже пива не нужно ставить за створивание. )) Обов'язково ))



Ну, "моїм послідовникам" (яких я щось тут не бачу) могли б написати в їх темі ...або ,при її відсутності - створити самі відповідну тему ДЛЯ НИХ ,а не флудити тут якимись нікому не потрібними порадами.....

Не маєте бажання (чи і змоги) допомогти - проходьте мовчки повз....Так ні, треба обов'язково влізти і заявити "всьому світу" про власне існування smiling smiley))..ніхто ВАС не вмовляє і не примушує витрачати ВАШ "рейтинг" (якщо він є) на зкачування файлів для інших людей...Це ,знаєте, справа абсолютно добровільна..І люди тут достатньо дорослі щоб самостійно приймати відповідні рішення...

ВАС же ніхто нічого не вмовляє і не примушує......і Ваше ниття на якісь "замахування" на Ваш особистий рейтинг на інфосторі мною чи якимись "моїми послідовниками" - абсолютно надумані і безпідставні

З.І, І ,до речі, не беріть прикладу з Азарова....не спілкуйтеся по "русско-украйонскі" ...а то можете попасти в кумедні ситуації...як тут:

[www.youtube.com]

та і за Пушкіна з Чеховим і Ахматовою образливо.....чи для чого вам російську регіональною зробили?

_______________________________________________
З.З.І, Пардон...в Сумах ще не зробили ....smiling smiley..тому Сумського голову так з "підпис здєсь" і ковбасить smiling smiley)

_______________________________________________
Quote
Степан
...

Холиворить здесь со свидомыми украинцами не намерен. ))
Степа, Вам скорее на укрправду. Там можете найти много спилкующихся "в теме". Здесь больше по 1С и бухгалтерии беседуют. А, так, как меня "нихто ничого не вмовляе і не примушуе", то поулыбаюсь на Ваше "ковбасыть" и на том откланяюсь. winking smiley smiling smiley

===========================================================
1С:Вопросы и ответы [www.advanter.net]
Quote
advanter
Quote
Степан
...

Холиворить здесь со свидомыми украинцами не намерен. ))
Степа, Вам скорее на укрправду. Там можете найти много спилкующихся "в теме". Здесь больше по 1С и бухгалтерии беседуют. А, так, как меня "нихто ничого не вмовляе і не примушуе", то поулыбаюсь на Ваше "ковбасыть" и на том откланяюсь. winking smiley smiling smiley

Ще раз дякую...ага..за допомогу smiling smiley)...

Чого приходив, що хотів - не ясно smiling smiley)..але ввічливо "откланялся" smiling smiley)

_______________________________________________
припиняйте цей срач у форумі!

хочете сваритися - в особисті пишіть один одному!

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Quote
capitoshko
припиняйте цей срач у форумі!

хочете сваритися - в особисті пишіть один одному!

Та ніхто не свариться smiling smiley)...Так...по пічці в бік одне одного випустили...поприкалувалися і з посмішками розійшлися smiling smiley)...

Тут ,будучи об'єктивним , погоджуся з advanterом , не те місце і ,відповідно . не той контингент для подібних..е-е...диспутів smiling smiley)..

Так-що ,все тіп-топ smiling smiley)

_______________________________________________
І знову доброго дня smiling smiley)

Знайшов цікаву обробку ..Правда,в ній треба буде поковирятися , бо написана під російські параметри ...Але ідея шикарна smiling smiley)) .Бухгалтера (особливо з торгівлі) ..та і з виробничих підприємств (де БАГАТО закуповується ...е-е-е скажемо з "втраченими документами" winking smiley і потім все це потрібно діло відслідкувати і ...е-е..оформити winking smiley ) - пів-царства віддадуть за неї smiling smiley))

[infostart.ru]

Конкретно цікавить ОЦЯ:
[infostart.ru]

Де без партій smiling smiley

Приход по красному

ДЛЯ БУХГАЛТЕРИИ 8.2. Тестировал на Бух.8. - 2.0.33.8.

1. Продаем в "минус"
2. Запускаем ЭТУ обработку. Она анализирует что продали и создает документ поступление с ценами по формуле "Цена продажи - %%"
Скачать Файл. Партии на 41 включены (9.76 kb)
или посмотреть и скачать все файлы (2)

Очень полезная вещь, когда нужно сделать приход "по красному". Т.е. прикинуть что купить и по чем купить.

Может использоваться в том случае, если "подгоняют" закупки. Или когда закупки вводим позже.

1. Продаем в "минус" в течение периода

2. Запускаем ЭТУ обработку. Она анализирует что продавали и создает документ поступление с ценами по формуле "Цена продажи - %%"


Буду вдячний як земля колгоспу smiling smiley)))))

dar03@ukr.net

_______________________________________________
В типовом решении есть похожая обработка. Которая анализирует такие ситуации.
Quote
pepe
В типовом решении есть похожая обработка. Которая анализирует такие ситуации.

Андрій..."Імя сєстГа, імя"(с) smiling smiley) ДЕ ця "похожая обработка."(с) в УТП ?...Ні,я серйозно....тільки 3 місяці в ній ковиряюся і ще не все знайшов...Тому - ткни пальцем , будь -ласка такому неуку як яsmiling smiley)

Бо я вже задовбався оборотку в кількісних показниках по 281-му зберігати в екзель ,відфільтровувати ,затягувати отриманий результат з екзеля в "реалізацію" (для Постачальника) ..забивати туди ціни зі звіту "аналіз продаж" (теж переробленого в екзелі зі знижкою в 0,01 %) на основі неї робити прихід...

smiling smiley))..

З.І, За скинуте - дякую smiling smiley)...гран мерсі в реверансі smiling smiley)..Ща гляну що воно таке smiling smiley)

_______________________________________________
.Бухгалтера (особливо з торгівлі) ..та і з виробничих підприємств (де БАГАТО закуповується ...е-е-е скажемо з "втраченими документами" winking smiley і потім все це потрібно діло відслідкувати і ...е-е..оформити winking smiley ) - пів-царства віддадуть за неї smiling smiley) -
реально отдам по-царства,если сделаете для Украиныthumbs up
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043499999999999