Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1С8.2 УТП у "Расчетный листок" на кінець місяця не попадає лікарняне ФСС

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У Розрахунковий листок не попадає на кінець місяця лікарняні ФСС, що не надійшли від фонду. Знайщов в інтернеті, що так має бути...
Це справді так, чи це якийсь глюк??? Щось можна з цим зробити, щоб так не було???
Олег, обязательства возникают при поступлении средств на р/с - так?
Пока деньги не поступили от соцстраха, предприятие работнику не должно. Логично же?

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Щось можна з цим зробити, щоб так не було???

Вложите столько же напора в разговор с соцстрахом, подавайте заявку в начале месяца, чтобы к концу месяца деньги были на расчетном счете, не будет "глюков". Это если вас интересует административное решение вопроса. Если изменять конфигурированием, то это платно и не в рамках форума.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)


Стандартно так как пишет Parasol`ka .
Многие просят дописать программу и выводить.
Сколько у вас людей сотрудников? Как давно работаете в УТП? Почему только сейчас прозрели?

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
Parasol`ka
Олег, обязательства возникают при поступлении средств на р/с - так?
Пока деньги не поступили от соцстраха, предприятие работнику не должно. Логично же?

Розрахунковий листок видається працівнику і працівник має бачити хто йому винен гроші, а щодо того, коли виникають зобов’язання, то завжди думав, що по нарахуванні....
Quote
Parasol`ka
Сколько у вас людей сотрудников? Как давно работаете в УТП? Почему только сейчас прозрели?

Люде мало, раніше розрахункові листки не видавав, працюю в програмі 6 місяців, "недолік" бачив раніше, але думав, що не все настроїв, проводки робилися правильно, тому не дуже переймався, тепер дійшли руки і виявилося, що це зовсім не недолік, а так має бути.....
Quote
Sheva
Стандартно так как пишет Parasol`ka .
Многие просят дописать программу и выводить.

Замітив, що якщо відмінити проводку розрахунку з/п і сформувати проводки, то розрахунковий листок "правильний", при проведенні знов стає "неправильним". Можливо це може бути як тимчасовим виходом......., хоча сумно, що за такі гроші за програму і обслуговування такі елементарні недоробки....???
Это "не недоробки", а такое проектное решение к сожалению нет времени расписывать все подводные камни, которые вы можете увидеть если вывести так как вы хотите...
Quote
Sheva
Это "не недоробки", а такое проектное решение к сожалению нет времени расписывать все подводные камни, которые вы можете увидеть если вывести так как вы хотите...

Навіть цікаво стало про підводні камені, а щодо проектних рішень, то вони...... погані (як на мене).
Приходить працівник, хоче дізнатися чого в цьому місяці так мало отримав, а щоб все стало зрозуміло, треба ручкою дописувати.....
Quote
Oleg_s
Quote
Sheva
Это "не недоробки", а такое проектное решение к сожалению нет времени расписывать все подводные камни, которые вы можете увидеть если вывести так как вы хотите...

Навіть цікаво стало про підводні камені, а щодо проектних рішень, то вони...... погані (як на мене).
Приходить працівник, хоче дізнатися чого в цьому місяці так мало отримав, а щоб все стало зрозуміло, треба ручкою дописувати.....
Почему не пишите официальное обращение?
Укажите регистрационный номер, актуальную подписку ИТС и качайте права там, где это уместно.
Как-то странно выслушивать подобную критику на форуме бесплатных советов и взаимовыручки.

Вооружитесь аргументами и предложите руководству другую правильную программу.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Якщо лікарняні від соц.страху не попадають у розрахуновий листок і в розрахункову відомість, то як зробити, щоб виплати коштів від соц. страху теж не попадали, а то получилося що нарахуваннь не має, а виплати є і у розрахуновій відомості мінус???
Quote
Oleg_s
Якщо лікарняні від соц.страху не попадають у розрахуновий листок і в розрахункову відомість, то як зробити, щоб виплати коштів від соц. страху теж не попадали, а то получилося що нарахуваннь не має, а виплати є і у розрахуновій відомості мінус???

Слушайте, ну как не попадают??? Попадают. Начислено. И в расчетную ведомость. И в расчетный лист.
Рвет сальдо между остаток+начислено-выплачено-удеражно на сумму не поступивших на р/с счет средств от ФСС.
Специально для вас полчаса жизни потратила


______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
ОСВ 66 и Расчетная ведомость расходится на сумму неполученных от ФСС средств на конец месяца.

Вы это... точно умеете начислять зарплату, больничные в УТП?

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
Parasol`ka

Слушайте, ну как не попадают??? Попадают. Начислено. И в расчетную ведомость. И в расчетный лист.
Рвет сальдо между остаток+начислено-выплачено-удеражно на сумму не поступивших на р/с счет средств от ФСС.
Специально для вас полчаса жизни потратила

Вибачте, можливо був не зовсім точний у фомулюванні питання. Думав, що з питанням нарахування вже все з"ясували, тому уточнення мало бути:

"Якщо не отримані лікарняні від соц.страху не попадають на кінець місяця у розрахунковий листок і в розрахункову відомість, то як зробити, щоб виплати коштів працівникові, отримані від соц. страху теж не попадали у розрахункову відомість, а то получилося що нарахуваннь не має, а виплати є і у розрахуновій відомості мінус, тобто працівниця звільнилася в липні, на кінець місяця кошти від соц.страху ще не надійли, у розрахунковій відомості на кінець липня і на початок серпня 0грн. В серпні надійли кошти від соц.страху і були виплачені. Получилося у відомісті так, що на початок серпня 0грн., виплачено 300грн і на кінець серпня мінус 300грн. Щось не так у виплаті лікарняних, а що саме не знаю ???"


Quote
Parasol`ka

Вы это... точно умеете начислять зарплату, больничные в УТП?

Думаю, що не досить добре.... , але всі ролики про лікарняні в 1С8, які зміг знайти на YouTube передивився і книжку, що йшла з програмою перечитав... winking smiley
Quote
Oleg_s
Вибачте, можливо був не зовсім точний у фомулюванні питання. Думав, що з питанням нарахування вже все з"ясували, тому уточнення мало бути:

"Якщо не отримані лікарняні від соц.страху не попадають на кінець місяця у розрахунковий листок і в розрахункову відомість, то як зробити, щоб виплати коштів працівникові, отримані від соц. страху теж не попадали у розрахункову відомість, а то получилося що нарахуваннь не має, а виплати є і у розрахуновій відомості мінус, тобто працівниця звільнилася в липні, на кінець місяця кошти від соц.страху ще не надійли, у розрахунковій відомості на кінець липня і на початок серпня 0грн. В серпні надійли кошти від соц.страху і були виплачені. Получилося у відомісті так, що на початок серпня 0грн., виплачено 300грн і на кінець серпня мінус 300грн. Щось не так у виплаті лікарняних, а що саме не знаю ???"
Давайте ещё раз по буквам.
В месяце начисления в расчетный листок и в расчетную ведомость попадает (я настаиваю) сумма за счет соцстраха. Пока не поступили деньги на счет предприятие не должно сотруднику к выплате.

Вам картинку хорошо видно? из предыдущего поста. Там начисление 30.09.2013 и расчетный лист за сентябрь и деньги не поступили

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Олег, давайте так, если разберетесь, с вас мартини.

Где там бан, вечный бан...

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
Parasol`ka

Давайте ещё раз по буквам.
В месяце начисления в расчетный листок и в расчетную ведомость попадает (я настаиваю) сумма за счет соцстраха. Пока не поступили деньги на счет предприятие не должно сотруднику к выплате.

Я це вже давно зрозумів, ще в першій частині теми.... В мене так і відображається, як і у Вас і мені здається, зрозуміло, ще з першої частини.....

Тепер я ВИДАЮ лікарняне, нараховане лікарняне в липні, надійшли кошти із страху в серпні, ВИПЛАЧУЮ працівниці в серпні....
Розрахункова відомість : кінець липня-0грн., початок серпня-0грн., в серпні показана виплата лікарняного - 300грн., кінець серпня- "мінус" 300грн.
Уточнення, мова не про розрахунковий листок, а про розрахункову відомість ( Отчети=розрах.з/п=Розрахункова відомість(произвольной формы))
Виходить шо ваше нарахування десь губицця
в серпні?!?!?!confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Виходить шо ваше нарахування десь губицця
в серпні?!?!?!confused smiley
Воно в розрахунковій відомості липня.....
Це я зрозуміла - тільки по дорозі в відомість на виплату воно чомусь не потрапляє,
хоча по ідеї повинно було би одночасно якось проявитись у відомості... можливо
потрібно ше якісь дії зробити, чи якусь галочку десь поставити...confused smiley
Не ображайтесь - це мої роздуми - я з 8.2 працюю недавно, але лікарняних
в мене нема, тому точніше не підкажу...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
. можливо
потрібно ше якісь дії зробити, чи якусь галочку десь поставити...

теж так думаю, тільки пока не знаю яку...
Шустрик, здесь утп - зарплата сильно отличается.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
Шустрик
Це я зрозуміла - тільки по дорозі в відомість на виплату воно чомусь не потрапляє,
хоча по ідеї повинно було би одночасно якось проявитись у відомості... можливо
потрібно ше якісь дії зробити, чи якусь галочку десь поставити...confused smiley
Не ображайтесь - це мої роздуми - я з 8.2 працюю недавно, але лікарняних
в мене нема, тому точніше не підкажу...eye rolling smiley
Тань, ничего не теряется. Все держится в уме smiling smiley Разобраться просто надо. Разобрать и понять. Понять и простить (с)

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
Parasol`ka
Шустрик, здесь утп - зарплата сильно отличается.

Светуль я ж і написала, шо це тільки мої роздуми...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Parasol`ka

Вы это... точно умеете начислять зарплату, больничные в УТП?

УРА!!! Все получилося.

Виявляється нараховувати зарплату і лікарняні я навчився, а розносити банк за 6 місяців ні....

Надходження коштів від соц.страху потрібно було провести спеціальним документом "Постуление средств ФСС"... smiling smiley, хто б міг подумати???
Сентябрь. Начислили. Удержали налоги. Имеем ведомость.



и расчетный лист


Выплатили больничный за счет предприятия, удержали все налоги (в том числе и за счет соцстраха)


Получили деньги от соцстраха, выплатили всю сумму (банку показали платежки с налогами с основного р/с)


Имеем ведомость без минусов.


Никаких минусов не должно быть, должна быть "арифметическая ошибка". Смотрите правильность своих выплат.

У меня другая проблема. Я удерживаю налоги при выплате до получения денег от соцстраха и во время, задолженность закрывается в следующем месяце.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
Oleg_s
Quote
Parasol`ka

Вы это... точно умеете начислять зарплату, больничные в УТП?

УРА!!! Все получилося.

Виявляється нараховувати зарплату і лікарняні я навчився, а розносити банк за 6 місяців ні....

Надходження коштів від соц.страху потрібно було провести спеціальним документом "Постуление средств ФСС"... smiling smiley, хто б міг подумати???
Эх, вы... конечно, это обязательное условие. А заявление-расчет вы в соцстрах заполняете (в 1с)?

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Дякую всім за допомогу і витрачені не одні "полчаса жизни"...smileys with beer, (це щось типу, віртуальне мартіні)
Доброго дня!
Напевно ця тема вже не активна але в мене ще є питання, може хтось відпише.

Перше питання якщо гроші приходять частково не вся сума яка вказана в заявці як зробити прихід цим спеціальним документом???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00065800000000005