Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкова соціальна пільга

Відправлено користувачем Sony 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1С:Підприємство 8.2 (8.2.19.68)
З травня, в працівника , який має 2-х дітей до 18р, тобто ПСП подвоєна , зарплата виходить більше 1710грн. І програма вже не нараховує ПСП.
Хіба програма не повина 1710х2 , максимальна зарплата для нарахування ПСП має бути 3420??? Чи можливо я не правельно розумію вираз
100%
609,0хкількість дітей
1710хкількість дітей
Якщо программа не розраховує так як Вам здається правильним, це означає, що:
1. В программному коді не закладений алгоритм такого математичного розрахунку;
2. Помилка программного коду.

Оскільки алгоритми программного коду пропису.ться в межах діючих відповідних законодавчих норм, то рекомендую звернутись за консультацією до Соцстраху чи Податкової. Вони зобов'язанні надати офіційне пояснення.

По пункту №2, не можу стверджувати 100%, але не пам'ятаю, щоб розробником була зафіксована подібна помилка программного коду.

З повагою [faeton-2000.com.ua]
А еще очень может быть, что просто что-то где-то настроено неправильно, с восьмеркой такое бывает.


Согласен, если пользователем выполнена настройка учётной политики предприятия не в соответствии с реальной учётной политикой предприятия или учётная политика по персоналу и т.п. . .

Сформируйте запрос в службу поддержки от фирмы 1С, hotline@1c.ua ( кстати эту функцию можно настроить прямо из 1С), и всё станет ясно.

С Уважением, [faeton-2000.com.ua]
Sony, в семерке в карточке сотрудника есть поля "количество льгот" и "количество детей". Не знаю, как в восьмерке, но проверьте, может там дети не заполнены.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028800000000001