Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Совмещение бухгалтерского и управленческого учёта в 1с

Відправлено користувачем vvv275 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прошу отозваться тех, кто совмещает ведение бухгалтерского и управленческого учёта в 1С 8.

Знаю есть возможность в УТП. Насколько это удобно. На многих фирмах видела эту программу, но для ведения упр.учёта никто так её и не освоил.
Шефу надоело в эксель таблицах всё вести в дубле с бух.учётом, хочется автоматизации.
смотря что Вы подразумеваете под управленческим учетов
если двойная бухгалтерия, то просто не ставится галочка бухучет, а все отражается только по регистрам, но надо вести тот же набор документов
если управленческий учет для принятия решений, то тоже все работает
минус в персовм случае - если у вас заберут 1С, то вразу все увидят ))


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Доброго дня. У мене виникло таке питання під час роботи в 1С 8.2. В управлін.обліку директор заносить і формує собі акти. Але не завжди дата його акту відповідає даті реального підписання акту. Якщо я почну змінювати дати то відповідно зміщується і номера, аце не добре бо номера для директора ДУЖЕ важливі. Якщ це у кварталі, то ще якось нічого, а от між кварталами, - це проблема.
Що робити?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028400000000001