Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

НДФЛ направильно бере ЄСВ

Відправлено користувачем DVIEMO 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, допоможіть при розрахунку НДФЛ направильно бере ЄСВ: вибираю розрахувати з коментарями і помітив "Враховано ЄСВ : 33,9" хоча на закладці внески стоїть правильно 53,06 фото додаю. Допоможіть будь-ласка.(1С:Підприємство 8.2 (8.2.19.83), Конфігурація: "Комплексний облік для бюджетних установ України", редакція 1.0.Розробка конфігурації: ТОВ "1С-Теллур", 2009-2011 (1.0.28.1)ТОВ "1С"

Тут ЄСВ сума і відсоток правильний

тут при розразунку НДФЛ з коментарями видно, що ЄСВ чомусь невірно
Re: НДФЛ направильно бере ЄСВ
Веселая у Вас конфигурация, если в комментариях у Вас не правильно - тогда не обращайте внимание на них. Конфигурация содержит много ошибок и их долго исправляют.
неможу не звиртати уваги вона і рахує не правильно, те що вона показує вона і підставляє а ці дані невірні. Тому і прошу в вас допомогои.


неможу не звиртати уваги те що вона показує в коментарях потім підставляє в формулу для розрахунку а ці дані невірні. Тому і прошу в вас допомогои.
То зверніться до тієї фірми де купляли конфігурацію. Тут Вам не допоможуть виправити глюки конфи, це має робитися на рівні розробника.
Дякую, що звернули увагу на мою тему. Я вже сам розібрався профвнесок потрібно було вибирати на заклідці утриманняа, а не на закладці внески так як зробив я. Все працює треба тільки розібратись. Програма не купувалась, а вилікувана ліками тому мені ніхто не допоможе. Розбираюсь за кожним пунктом покроково (гугл всім на допомогу). Дякую всім за увагу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030000000000002