Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Підвищення окладів в 1С 8.3 УТП

Відправлено користувачем bondvic 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, підскажіть будь ласка як правильно підвищити оклади в УТП 8.3 для того, щоб правильно рахувався коефіцієнт підвищення окладів при розрахунку відпусток. Я провела документ "Кадрове переміщення" 01.12.16 і поставила галочку в "Індексація ЗП з коефіцієнтом" 1. Також в полі "Оклад (тариф) поставила новий оклад - змінити. Заповнила документ "Зміна штатного розкладу орган-ї". Але в регістрі "Коефіцієнти підвищення окладів" стоїть "1" по всім працівникам. І коли я нараховую відпустку і в мене в розрахунковий період попадає місяць підвищення окладів, всі попередні місяці не коригуються на коефіцієнт підвищення окладів ( стоїть 1). Де я щось пропустила? Прошу, допоможіть!
Поставить вместо 1 в кадровом перемещении ( "Індексація ЗП з коефіцієнтом") поставить реальный коэффициент повышения оклада например 1.2 и тогда именно он будет попадать в регистр "Коефіцієнти підвищення окладів" и попадать в начисление отпускных
Спасибо огромное за помощь. Это сработало, теперь считает правильно. Только одна неприятность - коэффициент ставится только с 2-мя десятичными знаками. И если реальная разрядность больше, считает с погрешностью.smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029000000000001