Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Допоможіть із списанням!!!

Відправлено користувачем lerkla 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Протягом року було проведено надходження буд.матеріалів на 205 та 221 рахунки, тепер їх необхідно списати(матеріалів в наявності немає і не було). Підкажіть, на яких підставах можно провести списання аби уникнути зацікавленості від податкової?confused smiley
Quote
lerkla
Протягом року було проведено надходження буд.матеріалів на 205 та 221 рахунки, тепер їх необхідно списати(матеріалів в наявності немає і не було). Підкажіть, на яких підставах можно провести списання аби уникнути зацікавленості від податкової?confused smiley

Ну и вопросы в эфире.
У Вас же их кто то "закупал"? Предполагал видимо зачем. Может у Вас строительная компания. Или ремонт делали в офисе. Или дир дом себе построил...
На жаль, мені невідомо з якою ціллю проводились такі закупівлі(це було до мене)(
Та більше всього мене цікавить, як тепер їх позбавитись без наслідків.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305