Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Перехід з 7.7 до 8.3. Відображення виробництва

Відправлено користувачем Natalka_oblik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня шановне панство. Наше маленьке підприємство займається виробництвом.
Облік вже тривалий час ведеться в 7.7 (Бухгалтерский облік для України, зараз версія 7.70.324).
Але керівництво розпорядилося з нового року перейти на 8.3
Придбали 8.3."Бухгалтерія підприємства 1.2.41.2". По троху тренуюсь вести облік у 8.3, майже все мене влаштовує.
Але ж може я чогось не розумію, як саме в документі Звіт виробництва за зміну я можу відобразити нематеріальні витрати, а витрати наприклад на оплату праці працівників виробництва.
Раніше в 7.7 в попередній калькуляції можна було вибирати в таблицю документа або елемент довідника Види витрат або Номенклатура і я там вказувала попередню суму витрат, а кінцева калькуляція збільшувала собівартість одиниці продукції та зменшувала залишок на 23 разунку.
В базі 8.3 можу зробити тільки списання матеріалів.
А як збільшити собівартість кожної конкретної одиниці продукції на суми оплати праці робітників?
Ми обраховуємо кожну одиницю продукції.
Буду вдячна за відповідь.
на ютубе много уроков [www.youtube.com]


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Самый вменяемый способ бросать всю з/п на 91 на выпускающее подразделение, в конце месяца распределится по выбранному в настройках учета методу.


Звичайно їх там багато.
Але яке це має відношення до мого запитання?
Quote
Sunset
Самый вменяемый способ бросать всю з/п на 91 на выпускающее подразделение, в конце месяца распределится по выбранному в настройках учета методу.

"Всю" не цікавить.
Цікавить з/п на кожгий виріб
Звичайно їх там багато.
Але яке це має відношення до мого запитання?

Quote
Р.В.
на ютубе много уроков [www.youtube.com]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000359