Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1с невірно рахує амортизацію

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У мене така проблема, в мене на балансі стоять основні 4-ї групи. В бух. обліку обрано метод амортизації податковий. Тому нараховуємо 15% квартально а помісячно по 5%. У мене 1С коли робить проведення по нарахуванню амортизації то за всі три місяці пише однако суму нарахлваної амортизації. Це ж не вірно. В чому можу бути помилка?

Наприклад Залишкова вартість 12 502,49 грн * 5%=625,12 грн - у квітні

Тепер у травні треба 12502,49-625,12=11877,37 грн *5%=593,87 грн. Але 1С ставить Залишкову вартість вірну тобто 11 877,37 грн, але суму амортизації пише 625,12. В чому проблема? Перевірила в картках основних обрано метод податковий.


ВЕРСІЯ : 1С Підприємство 7.7. Бухгалтерия+Торговля+склад+Кадры+Зарплата 7.70.019
Такое понимание налогового метода было заложено в программе. Имеется в виду определить 15% на квартал и разбить их помесячно. Так как в стандартах не сказано, как именно применяеется налоговый метод, это допустимый подход. Вроде бы позже изменили на тот вариант, который Вы хотели, но у меня остался старый с одинаковой суммой помесячно и он меня устраивает.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301