Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Сертификаты

Відправлено користувачем Игopь 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сертификаты
Суть проблеми: фірма торгує комп. комплектуючими, гарантійний термін у яких рік чи два. Продали по гарантії, а через рік покупець повертає. Потрібно з'ясувати по якій ціні було куплено у постачальника, якою ПН. Розкажіть, будь-ласка, як це правильно зробити? По серійному номеру? Але як тоді їх зберігати?

Може хтось проконсультує. Дякую.

Конфігурація ТіС для України, тобно це все потрібно зробити в ній.
1. У вас и у покупателя есть расходная накладная
2. у этой накладной есть номер и дата
3. при возврате находите эту накладную в базе 1С
4. смотрите, какие партии по ней списаны Дт 90 Кт 28

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Сертификаты
Монна Нонна, как вариант для бухгалтерии.

Но покупатель может не хранить накладной (физлицо). Но иметь гарантийный талон с серийным номером устройства.
Есть еще варианты.
Есть "дописки" к типовым в т.ч. и к ТиС-у
Так же можете рассмотреть (не настаиваю, а то сейчас начнется, что я кругом советую только 8-ку) УТ (кправление торговлей). Там реализован механизм ведения ТМЦ в разрезе серийных номеров и дописывать прийдется меньше, если не совсем подойдет бизнес-логика предложеная конфигурацией. Если эе подойдет - обойдетесь без "дописок".


Игopь Автор строк:
-------------------------------------------------------
> Конфігурація ТіС для України, тобно це все
> потрібно зробити в ній.
-------------------------
На сколько это нужно? Сколько денег готов потратить, чтобы реализовать это?
Re: Сертификаты
Дійсно, в 1С проводиться одна накладна за день. Списуватися може відповідно не одна, а декілька партій. Я так розумію, що без дописки ці дані в сімці отримати не можна. На жаль, у нас ліцензія на сімку. У вісімку перехід поки не планується.
Доцент Иванович, а скільки потрібно витратити на те, щоб це отримати?
Re: Сертификаты
Игорь, у Вас проблема в том что тяжело найти РН по которой вы продали деталь или просто определить какие партии РН списывает?

Если проблема в поиске нужной расходной накладной, то это надо дописывать.

Если проблема в определении себестоимости, то Вам достаточно нажать на кнопку "Действия"->"Движения документа" и там посмотреть, какие партии были списаны. Делением суммы на количество получаем цену. Если пользоваться неудобно, то можно дописать, чтоб отчет был более наглядным, но это не такие большие объемы работ, как в первом случае.
Игорь, данные-то можно получить, но вручную, как написал Евгений.

Как вариант могу предложить вести учет каждой детальки отдельно. То есть в правочник "ТМЦ" записывается каждое комплектующее, а серийный номер можно записывать в поле "артикул", например.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Сертификаты
Припустимо за сьогодні ми продали 100 флешок, з яких 10 з партії 1 постачальника А, 10 з партії 2 постачальника А, інші 80 з партії 1 постачалника Б. Яким чином мені дізнатися, кому з постачальників повертати флешку, якщо через місяць покупець принесе її по гарантії на обмін.
Є чек, дивимось на дату і шукаємо серійний номер в гарантійках постачальників (дякуючи 1С можемо хоч приблизно зрозуміти з якої партіі цей товар). Дуже незручно і іноді довго. Коли обсяги реалізації були невеликі і повернень було небагато, це робили вручну. Але зараз стільки проблем з комплектуючими. Довелось посадити людину тільки на гарантійні талони. Хотілось би якось автоматизувати. Але я вже зрозумів, що це тільки через дописування sad smiley
Re: Сертификаты
Монна Нонна Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Игорь, данные-то можно получить, но вручную, как
> написал Евгений.
>
> Как вариант могу предложить вести учет каждой
> детальки отдельно. То есть в правочник "ТМЦ"
> записывается каждое комплектующее, а серийный
> номер можно записывать в поле "артикул", например.

smiling smiley Це неможливо. У кожної бірюльки свій серійник. Це ж який буде довідник. Та і менеджер на касі буде по довіднику вишукувати дуже довго
smiling smiley)
А пока будете сочинять ТЗ и дописывать, заведите в Екселе реестр smiling smiley
В одном столбце - данные ПН, в другом - серийные номера бирюлек. Потом с помощью фильтра моментально найдете ПН

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Сертификаты
Дякую, Монна Нонна smiling smiley. Мабуть, доведеться менеджерам Ексель вчити, поки ТЗ нема sad smiley
Re: Сертификаты
Вам приносит покупатель флешку, которую надо вернуть по гарантии. Что Вы делаете:

1. Смотрите на дату продажи в чеке
2. Ищете нужную расходную накладную
3. На основании расходной накладной вводите возвратную накладную
4. Удаляете с возвратной накладной лишнии позиции (оставляете только флешку)
5. Провдите возврат
6. В Журнале или в самой возвратной накладной выбератете "Действия"->"Движения документа". Ищете раздел "Учет партий товаров", смотрите какого контрагента партия была возвращена.

Это Вы все получаете без доработок.

Но проблема может быть в том что 1С возвращает партии по методу LIFO. Т.е. если Вы покупателю продаете две флешки с двух разных партий от разных поставщиков, то 1С решит, что возвращается более поздняя не смотря на то что серийник "принадлежит" другому поставщику. Для этого надо вести учет товаров разрезе серийных номеров. Но это тоже стремно, потому что тогда Вы не сможете в приходной накладной одной строкой указать, что пришло 10 флешек, а придется их вводить 10-ю строками с указанием серийных номеров, которые пришли. Аналогично и с продажей. Т.е. как бы не пришлось ещё пару человек брать для учета товаров "до серийника". Частично проблему могут решить сканеры штрих-кодов. Но к сожелению не на всех компьютерных запчастях серийный номер нанесен штрих-кодом.
Re: Сертификаты
Майже на всіх. Евгений, до речі, його реально зчитувати сканером штрих-кодів?
Re: Сертификаты
Игopь Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Майже на всіх. Евгений, до речі, його реально
> зчитувати сканером штрих-кодів?

Якщо штрих код є, то він считається сканером ШК без проблем.
Re: Сертификаты
Quote

Якщо штрих код є, то він считається сканером ШК без проблем.
Если это не дешевый китайский сканер, который умеет читать только штрих-коды EAN13. Такой серийник не прочтет.
Игорь, тебе не надоело кормить нас бредом?
Ты очень некомпетентный в предметной области из которой вопросы ставишь. Не занимайся ерундой. Не трать свое время и наше.
Re: Сертификаты
Даруйте, Доцент Иванович, але ніхто і ніщо не зобов'язує Вас відповідати в цій темі. Це форум користувачів 1С? Так я і є користувач 1С winking smiley. Ще є власником фірми, торгуючої комп'ютерами, комплектуючими і оргтехнікою. Відкриваємо нові торгові точки. Шукав в інете інфу про автоматизацію, знайшов цей форум. Якщо хтось може розтлумачити, як нам автоматизувати проблемну ділянку, величезне спасибі.

А якщо ми купимо вісімку на нові магазини, чи можливо буде звести все якось до купи?
Re: Сертификаты
Будт "всего навсего" переход в новую базу. Он будет сопровождаться переносом номенклатуры и остатков в новую базу. Через инвентаризацию или просто, в наглую, обработкой. Потом надо перенести наработки из 7-ки в 8-ку, к которым Вы привыкли. Плюс необходимо переучить Ваш персонал.
Все эти проблемы, в принципе решаемы, но как показывает практика, что даже переход из одной конфигурай в другую в пределах седьмой версии 1С занимает не один день и выбивает торгующую фирму из графика.
Игopь Автор строк:
-------------------------------------------------------
> Даруйте, Доцент Иванович, але ніхто і ніщо не
> зобов'язує Вас відповідати в цій темі. Це форум
> користувачів 1С? Так я і є користувач 1С winking smiley. Ще є
> власником фірми, торгуючої комп'ютерами,
> комплектуючими і оргтехнікою. Відкриваємо нові
> торгові точки. Шукав в інете інфу про
> автоматизацію, знайшов цей форум. Якщо хтось може
> розтлумачити, як нам автоматизувати проблемну
> ділянку, величезне спасибі.
-------------------------------
Уважаемый, могу тебе сказать, что за "спасибо" не ожидай толковых
тлумачень. Они хороших денег стоят. Ты ж владелец бизнеса, а ведешь
себя как студент, хотящий все "на шару".
Так что оплати ИТ - аудит, и будет тебе счастье.


> А якщо ми купимо вісімку на нові магазини, чи
> можливо буде звести все якось до купи?
----------------------------
Для этого 8-ку покупать совсем не обязательно.
Достаточно иметь мозги или оплатить труд человека с мозгами.
Выбирай - что тебе ближе.
Re: Сертификаты
Дивна Ви людина, Доцент Иванович. Якщо у вас часу обмаль а за "спасибі" Ви розтлумачити нічого не хочете, чого ж Вас тягне в цю тему.
Знаю, я цей ІТ-аудіт. "Все у Вас погано". І грошей беруть за це втричі більше ніж за доробки. Я збираю інфу для того, щоб зробити висновки. А "толковые" вони чи ні, вирішувати на Вам, Доцент Иванович.

P.S. З якого це дива форуми стали місцем, де тобі вказують, як ти себе ведеш і вимагають гроші winking smiley
Re: Сертификаты
2 Ігор, Як сказав Евгений, перехід з 7.7 на 8-ку це комплекс заходів.
Робити їх варто зваживши всі за і проти.
Також до цього потрібно підготуватись самому та підготувати підприємство.
Про можливості конфігурації УТ v8 докладно можете почитати тут.

2 Евгений, существенное замечание, согласен. Хотя дорогие тоже почти все изготовлены в Китае, но по разным лицензиям. А проверить легко будет. Взять любую запчасть (лучше несколько) и пойти к продавцу сканеров протестировать, что будет пробиваться, что нет winking smiley

З.І. Ігор, я думаю, що Ви не зацікавлені в перетворенні цього посту в флуд про визначення правого і самого правого в IT-сфері, тому варто не переконувати в цій гілці, а повідомити модератора про непотрібну поведінку winking smiley Так буде спокійніше і форум від цього не постраждає (не засмітится).
Re: Сертификаты
gavril, дякую за пораду. Якраз займаюся питанням сканерів. Всеодно річ у торгівлі потрібна smiling smiley. Представники фірм кажуть, що можуть приїхати до нас, так шо в нас буде шанс спробувати і різні деталі, і деталі різних постачальників. З вісімкою складніше. Відкриття кожної торгової одиниці-дуже великі затрати, тому потрібно вже зараз вкласти ці затрати до бюджету. Але подумаємо.
Тому що є 3 варіанти: 1. Садити на кожний магазин людину на гарантійні сертіфікати і платити їй кожного місяця чималеньку заробітну плату. бо менш чим за 500 доларів ніхто працювати не хоче. 2. Посадити людину в офісі і всіх покупців з претензіями направляти в офіс, що теж не зовсім зручно, бо місто дуже витянуте географічно, а покупець для нас дуже важливий, адже задоволений покупець прийде ще, та й друзів ще приведе. 3. Автоматизувати цю ділянку. "Навісити" введення ціх данних на менеджерів (навіть за доплату, але меншу ніж зарплата ще однієї, а то і декількох людей).


Усім дякую. З повагою.

P.S. Авжеж, я незацікавлений в перетворенні цієї теми в флуд, вона ж бо моя рідненька smiling smiley. Я не намагався шукати правих чи неправих, тим паче в ІТ. Просто дивно, коли людина каже: це коштує грошей. Коли питаєш: скільки? Відповідь: "Игорь, тебе не надоело кормить нас бредом? Ты очень некомпетентный в предметной области из которой вопросы ставишь. Не занимайся ерундой. Не трать свое время и наше."
Игopь Автор строк:
-------------------------------------------------------
> Дивна Ви людина, Доцент Иванович. Якщо у вас часу
> обмаль а за "спасибі" Ви розтлумачити нічого не
> хочете, чого ж Вас тягне в цю тему.
-------------------
Я всего лишь поясняю тебе, что на шару - только шаровые молнии.

> Знаю, я цей ІТ-аудіт. "Все у Вас погано". І грошей
> беруть за це втричі більше ніж за доробки.
-----------------
Значит так и есть. Все плохо. Потому как ты экономил на автоматизации. Не так ли?
А скупой платит дважды.

> Я збираю інфу для того, щоб зробити висновки.
-----------------
Бог в помощь...

> P.S. З якого це дива форуми стали місцем, де тобі
> вказують, як ти себе ведеш і вимагають гроші winking smiley
-----------------
Не подменяй понятия. Никто денег у тебя не просит.
Просто тебе объясняют, что ты хочешь получить на шару
то, что небесплатно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042699999999996