Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Вышли новые обновления для 1С 7.7

Відправлено користувачем pepe 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 69 з 97    Сторінки: ПершаПопередні6465666768697071727374НаступнаОстання
Quote
vfhbifyz



Порадьте. На підприємстві Бухоблік для України (7.70.296) 1С:Підприємство 7,7, . Давно не оновлювали. Допоможіть.

Вам необхідно десь біля 5-6 поновлень.
Допоможіть якщо. це можливо.

А куда висилати..."в деревню дедушке.."))?
Нужны последние обновления 1с s-kontur2005@ukr.net Заранее благодарю
Quote
s-kontur2005
Нужны последние обновления 1с s-kontur2005@ukr.net Заранее благодарю

Отправлено


Доброго дня! Цікавить чи є в останньому поновленні нова Податкова накладна, якщо так то будь-ласка вишліть поновлення і мені!
sirius83@ua.fm
Доброго дня! Вишліть поновлення і мен будь ласка hopezh@online.ua! Наперед дуже вдячна
Quote
Sirius83
Доброго дня! Цікавить чи є в останньому поновленні нова Податкова накладна, якщо так то будь-ласка вишліть поновлення і мені!
sirius83@ua.fm

Останнє поновлення 330, воно вийшло в жовтні 2018. То яка нова ГРУДНЕВА!!! податкова накладна в ньому може бути..)))?
До 30 грудня э ще час, до цієї дати поновлення обов"язково має вийти))
Здравствуйте, интересует крайнее обновление с изменениями в налоговой.
Вышлите пожалуйста на alexair@ukr.net
Доброго для!
Вышлите плз если есть у кого обновление с новой налоговой на louriens@gmail.com
Раджу чекати, до 30 грудня вийдуть)) поновлення.
Quote
f12
Раджу чекати, до 30 грудня вийдуть)) поновлення.

Як це чекати 30 грудня? Якщо вже потрібні нові НН ?
Quote
up_s

Раджу чекати, до 30 грудня вийдуть)) поновлення.

Як це чекати 30 грудня? Якщо вже потрібні нові НН ?

До 30 грудня - термін реєстрації податкових накладних, перша подія по яких відбулась до першої половини місяця, значить час є. До 30 грудня поновлення обов"язково вийдуть. Точна дата коли мають вийти - нікому не відома, навіть офіційним франчам. Якщо вже ну дуже "горить" реєструвати податкові, то як кажуть .."Бог Вам в помощь...и программа Медок, Соната, АртЗвит...", а потім вде експортуєте їх в свою 1С-ку...Ось так..)) І нє поднімайтє лішній кіпіш))..
Я так зрозуміла, що поновлення з новими ПН і РК до кінця місяця не буде в 7.7, відповідно будемо вручну набирати ті що "горять". Але головне, що до 15 грудня реєстрація за листопад теж за новою формою. Невже всі ручками набирають?confused smiley
Quote
sp-inna
Я так зрозуміла, що поновлення з новими ПН і РК до кінця місяця не буде в 7.7, відповідно будемо вручну набирати ті що "горять". Але головне, що до 15 грудня реєстрація за листопад теж за новою формою. Невже всі ручками набирають?confused smiley

Справа в тому, що навіть якщо поновлення і вийдуть вчасно для 7-ки, то є висока вірогідність (або як правило..)), що поновлення вийде з помилками і вповну весь потенціал даного поновлення використати навряд-чи вдасться, і треба буде чекати ще десь з тиждень-два на вихід нового поновлення з виправленими помилками. Тому, як оптимальний варіант - це використання спочатку програм для здачі звітності в ел.форматі...або перехід на 8-ку (поновлення до якої виходять регулярно і як правило без помилок)
Здравствуйте, интересует крайнее обновление с изменениями в печатной форме налоговой.
Вышлите пожалуйста на vdv1984@i.ua
Quote
Denis84
Здравствуйте, интересует крайнее обновление с изменениями в печатной форме налоговой.
Вышлите пожалуйста на vdv1984@i.ua

И мне тоже, оч нужно. А оно вышло?
Если есть у кого то, буду оч благодарна! up_s@ukr.net
Help hot smiley , Останнє оновлення для горе бухгалтера скиньте будь ласка smileys with beer jeko@ua.fm
На 1С 8-ку сегодня вышли обновления. Так что вскоре ожидаем и для 1С 7-ки
Добрый день.Очень нужны новые обновления для 1С:Предприятие 7.7. -Бухгалтерский учет для Украины и формы отчетности за 1,2,3 квартал 2018г. Последний релиз - 326. Ел.почта - baza-tso@ukr.net. Большое спасибо.
Добрый день!

поделитесь пжл последними обнолениями с нововй НН

tundra.1985@yandex.ru
Добрый день!

Поделитесь последними обновлениями с новой НН

blackrmx3103@gmail.com

Спасибо!
І мені, будь ласка, оновлення з новою ПН для 1С 7.7. irina455@gmail.com

Дякую!
По состоянию на сегодня

Вышли обновления для :
Бухгалтерія для України базова, редакція 2.0
Бухгалтерія для України, редакція 2.0
Управління виробничим підприємством для України, редакція 1.3
Управління торговим пiдприємством для України, редакція 1.2

Ожидаются в ближайшее время обновления
Бухгалтерія для України базова, редакція 1.2
Бухгалтерія для України, редакція 1.2
Управління торгівлею для України
Управління торгівлею для України, редакція 3

Обновления на 7-ку будут после 8-ки.
Так говорит служба поддержки.
будь ласка, оновлення з новою ПН для 1С 7.7.alex.gaevui@gmail.com вишлить.

Дякую!
І мені, будь ласка, оновлення з новою ПН для 1С 7.7. alkos.new@gmail.com

Дякую!
І мені, будь ласка, оновлення з новою ПН для 1С 7.7. ovdanylova@hotmail.com

Дякую!
Будь ласка вишліть оновлення з новою ПН для 1С 7.7 на адресу Gorgan@ukr.net
Буду дуже вдячний.


Дякую.
Вишліть будь ласка оновлення з новою податковою для 1с 7.7 на скриньку: egorvv@ua.fm
Дякую.
Не мое.."содрал" с другого форума. Но прошу внимательно прочитать и делать выводы!!

Все так долго ждали обновления для 1С 8 Бухгалтерия 1.2. Но если распаковать это обновление, установить в папку шаблонов, то видно, что файл обновления создан 3 декабря 2018 г (!) в 10:57. Т.е., обновление было уже с утра понедельника, но его специально держали до конца недели. Видимо, показать, что переход на 2.0 необратимый и поддерживать редакцию 1.2 не будут.
Не удивлюсь, если такая же история будет и с файлами 1С 7.7. Все давно есть, но рука-владыка должна показать, что в начале будут новые версии, и только в порядке очереди будут выкладываться устаревшие технологии.

P/S И таки есть, таки правда. Все обновы для 8-ки вышли, а 7-ка.. еще в неведении когда будет))
Вишліть будь ласка оновлення з новою податковою для 1с 7.7 на скриньку: igor2003him@gmail.com
Дякую.
Вишліть будь ласка оновлення з новою податковою для 1с 7.7 на скриньку:zikoksl@ukr.net
Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 69 з 97    Сторінки: ПершаПопередні6465666768697071727374НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054899999999999