Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Вышли новые обновления для 1С 7.7

Відправлено користувачем pepe 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 70 з 97    Сторінки: ПершаПопередні6566676869707172737475НаступнаОстання
Вишліть будь ласка оновлення з новою податковою для 1с 7.7 на скриньку: sanmir.info@gmail.com
Дякую.
Вишліть будь ласка оновлення з новою податковою для 1с 7.7 на скриньку: nusymovych.olena@gmail.com
Дякую.
Вишліть будь-ласка оновлення з новими ПН та РК для 1С 7.7. Дякую. Мій е-мейл vstrelnik@ukr.net


появилось НЕОФИЦИАЛЬНОЕ обновление для 1С77
кому неохота ждать официал, писать в личку )
Бухгалтерский учет для Украины Измененный MD 7.70.330 (Отчет ЭкспортНН)
Регламентированная отчетность Отчетность (добавлены схемы и изменен номер редакциикому)
Прошу , вишліть будь ласка на мою поштову скриньку :natalya_technik@ukr.net
Quote
revit
появилось НЕОФИЦИАЛЬНОЕ обновление для 1С77
кому неохота ждать официал, писать в личку )
Бухгалтерский учет для Украины Измененный MD 7.70.330 (Отчет ЭкспортНН)
Регламентированная отчетность Отчетность (добавлены схемы и изменен номер редакциикому)

Только в этом НЕОФИЦИАЛЬНОМ обновлении есть небольшой недочет по выгрузке, выгрузка Прил2 работает частично - Номер группы заполняется всегда 1.
Прошу , вишліть будь ласка на мою поштову скриньку :goldbox@bigmir.net
Добрый день.
Бухоблік для України (7.7) вышлите, пожалуйста, новую версию для Украины на elena23451c@3mail.tk
А то у меня очень старая версия, трудно работать.
Спасибо
Вишліть будь ласка оновлення з новою податковою для 1с 7.7 на скриньку Lyuda_Shpot@i.ua
Наперед дуже вдячна!
Вишліть будь-ласка оновлення з новими ПН та РК для 1С 7.7. Дякую. Мій е-мейл varvarv99@gmail.com
Якщо можна скиньте будь-ласка оновлення на osagaydak1@gmail.com
Буду дуже вдячний
Олег
Вишліть, будь-ласка, оновлення на пошту imidzh_nn@ukr.net, Дякую
И я попрошу обновление НН wsedr@ukr.net
Заранее благодарен
попрошу выслать обновление где новые НН 1с77 silyar@ukr.net
прошу выслать на адрес nusymovych.olena@gmail.com обновление с новыми НН
Добрый день. Вышлите пожалуйста на 0674472ukr.net обновления с новыми НН. Заранее спасибо.
Добрый день. Вышлите пожалуйста на 067447@ukr.net обновления с новыми НН. Заранее спасибо.
Большая просьба выслать обновления на sopa3248@gmail.com.
Заранее благодарен.
Добрый день! И мне пожалуйста тоже вышлите обновления 1с 7,7. krapka82@gmail.com
Вишліть будь ласка оновлення з новою податковою для 1с 7.7 на скриньку: viczphome@gmail.com
Дякую.
будьласочка і мені оновлення на dch02102013@gmail.com
дуже треба !!! дякую!!!
Тимчасовий вихід з ситуації для користувачів 1с 7.7
З 1с імпортувала ПН в Медок, скопіювала. І - вуаля! ПН вже в новій формі! Лишилося лише вписати код ЄДРПОУ контрагента.

Прошу , вишліть будь ласка на мою поштову скриньку : goldbox@bigmir.net
Вишліть будь ласка оновлення з новою податковою для 1с 7.7 на скриньку: nadiya24@meta.ua
Дякую.
Вишліть будь ласка оновлення з новою податковою для 1с Бухоблік для України 7.7 на скриньку: nati_n@ukr.net
Дякую.
Quote
Valentina
Тимчасовий вихід з ситуації для користувачів 1с 7.7
З 1с імпортувала ПН в Медок, скопіювала. І - вуаля! ПН вже в новій формі! Лишилося лише вписати код ЄДРПОУ контрагента.

Это помогает только у кого Медок, в Сонате такое не проходит
Вишліть будь ласка оновлення з новою податковою для 1с 7.7 на скриньку:spd.onv@ukr.net. Дякую
Вишліть будь ласка оновлення з новою податковою для 1с 7.7 на скриньку:ydachan@ukr.net. Дякую
Не правда. З Сонати точно так само імпорт-копія нова форма і готово! Вже третій день так реєструємо.
Quote
SanjaN_15

Тимчасовий вихід з ситуації для користувачів 1с 7.7
З 1с імпортувала ПН в Медок, скопіювала. І - вуаля! ПН вже в новій формі! Лишилося лише вписати код ЄДРПОУ контрагента.

Это помогает только у кого Медок, в Сонате такое не проходит

Вибачте, не уточнила до якого коменту моя відповідь.

"Не правда. З Сонати точно так само імпорт-копія нова форма і готово! Вже третій день так реєструємо."
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 70 з 97    Сторінки: ПершаПопередні6566676869707172737475НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056800000000001