Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Вышли новые обновления для 1С 7.7

Відправлено користувачем pepe 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 68 з 97    Сторінки: ПершаПопередні6364656667686970717273НаступнаОстання
Доброго дня всім. Хто може скинути оновлення 329 і 330 і звітність за 2018рік!
Наперед дякую!!))
l.dichtyar@itis-source.com
Quote
ITIS2018
Доброго дня всім. Хто може скинути оновлення 329 і 330 і звітність за 2018рік!
Наперед дякую!!))
l.dichtyar@itis-source.com

Отправлено
скинте плиз последнюю конфигурацию бухгалтерия для украины sergey_777@list.ru


Quote
sergey_777-s
скинте плиз последнюю конфигурацию бухгалтерия для украины sergey_777@list.ru

Отправлено
Отправьте, пожалуйста последние обновления и формы отчетности по 1с бухгалтерия. Моя почта ortoban@list.ru
Quote
Andrew12
Отправьте, пожалуйста последние обновления и формы отчетности по 1с бухгалтерия. Моя почта ortoban@list.ru

Отправлено
Всім доброго дня!
Шановне товариство, є питання-прохання! Поділіться досвідом, що для обліку З/П і кадрів доступне і нескладне в користуванні? Бажано безкоштовне spinning smiley sticking its tongue out
Хтось 7.7 Зарплата + Кадри користується?
Хто може поділитись типовою конфігурацією З/П + Кадри на toma_vit@ukr.net ?
Доброго дня! Поділіться будь-ласка з оновленням 330 та звітністю 2018. Заздалегідь дякую). Моя пошта katyaP_2008@ukr.net.
Quote
Vit_Toma
Хто може поділитись типовою конфігурацією З/П + Кадри на toma_vit@ukr.net ?

Раджу вже не звертати увагу на конфігурації 7-ки, а починати вести облік в 8-ці. Аджеж тепер поновлення частіше і першочергово виходять саме для конфігурацій 8-ки, а потім вже з запізненням для 7-ки. І МЕДОК більш адаптований для зв"язки з 8-кою
Quote
Pinchuk
Доброго дня! Поділіться будь-ласка з оновленням 330 та звітністю 2018. Заздалегідь дякую). Моя пошта katyaP_2008@ukr.net.

Вислав..
Дякую за пораду!
Напевне, таки прийшов час переходити на 8-ку.
Тоді ще підкажіть, чи в "Бухгалтерії для України, ред. 2.0" є можливість обліку З/П та кадрів на різних формах оплати праці. Чи можна формувати довідки по працівника і для працівників та таке інше?
Чи для таких цілей потрібна "Зарплата і Управління Персоналом для України, ред. 2.1"?
Quote
Vit_Toma
Дякую за пораду!
Напевне, таки прийшов час переходити на 8-ку.
Тоді ще підкажіть, чи в "Бухгалтерії для України, ред. 2.0" є можливість обліку З/П та кадрів на різних формах оплати праці. Чи можна формувати довідки по працівника і для працівників та таке інше?
Чи для таких цілей потрібна "Зарплата і Управління Персоналом для України, ред. 2.1"?

Якщо облік по зарплаті працівників складний (багато лікарняних, декретів і т.д.) то можете використовувати зв"язку Бухгалтерії + ЗУП. Мої клієнти (будівельна компанія) саме так і робить. Розрахунок/нарахування по зарплаті робить в ЗУП, а потім вже експортують а Бухгалтерію
Quote
f12

Розрахунок/нарахування по зарплаті робить в ЗУП, а потім вже експортують а Бухгалтерію
Дякую, теж непоганий варіант. А яка редакція ЗУП актуальна на даний час? 2.1?
Quote
Vit_Toma


Розрахунок/нарахування по зарплаті робить в ЗУП, а потім вже експортують а Бухгалтерію
Дякую, теж непоганий варіант. А яка редакція ЗУП актуальна на даний час? 2.1?

Зарплата и управление персоналом для Украины, 2.1.49 от 04.10.2018 - остання версія
Бухгалтерия для Украины, редакция 2.0, 2.0.12 от 05.10.2018 - остання версія
Добрый человек f12 smiling smiley а можно мне прислать обновление для 1С:Предприятие 7.7. -Бухгалтерский учет для Украины на почту rebecca@i.ua ? спасибо!
Quote
Rebeccа
Добрый человек f12 smiling smiley а можно мне прислать обновление для 1С:Предприятие 7.7. -Бухгалтерский учет для Украины на почту rebecca@i.ua ? спасибо!

Отправлено
Quote
Rebeccа
Добрый человек f12 smiling smiley а можно мне прислать обновление для 1С:Предприятие 7.7. -Бухгалтерский учет для Украины на почту rebecca@i.ua ? спасибо!
СПАСИБО! Получила smiling smiley
Добрий день. Скиньте будь-ласка оновлення 329 і 330 і звітність за 3 квартал 2018 року. Дякую! Мій е-мейл vstrelnik@ukr.net
Добрий день. Скиньте будь-ласка оновлення 329 і 330 і звітність за 3 квартал 2018 року. Дякую! Мій е-мейл vstrelnik@ukr.net
Quote
vstrelnik1
Добрий день. Скиньте будь-ласка оновлення 329 і 330 і звітність за 3 квартал 2018 року. Дякую! Мій е-мейл vstrelnik@ukr.net

Выслал 330 + реглам отчетность. 329 Вам не надо, в 330 есть все то, что было в 329 обновлении
Quote
f12

Зарплата и управление персоналом для Украины, 2.1.49 от 04.10.2018 - остання версія
Бухгалтерия для Украины, редакция 2.0, 2.0.12 от 05.10.2018 - остання версія

Чи можна у Вас попросити за помірну плату ЗУП 2.1.49? Як можу віддячити?
Quote
Vit_Toma


Зарплата и управление персоналом для Украины, 2.1.49 от 04.10.2018 - остання версія
Бухгалтерия для Украины, редакция 2.0, 2.0.12 от 05.10.2018 - остання версія

Чи можна у Вас попросити за помірну плату ЗУП 2.1.49? Як можу віддячити?

Дав відповідь в приватне повідомлення))
Порадьте. На підприємстві Бухоблік для України (7.70.296) 1С:Підприємство 7,7, . Давно не оновлювали. Допоможіть.
Добрый день!

Поделитесь пжл 330
Quote
vfhbifyz
Порадьте. На підприємстві Бухоблік для України (7.70.296) 1С:Підприємство 7,7, . Давно не оновлювали. Допоможіть.

Вам необхідно десь біля 5-6 поновлень.
Доброй ночи! Вышлите мне пожалуйста последний релиз Бух. для Украины и обновления Рег. Отчетности.. Vindiesel1930 @gmail.com заранее спасибо!
Допоможіть , якщо можна , за винагороду.
Quote
f12

Порадьте. На підприємстві Бухоблік для України (7.70.296) 1С:Підприємство 7,7, . Давно не оновлювали. Допоможіть.

Вам необхідно десь біля 5-6 поновлень.
Quote
vfhbifyz


Порадьте. На підприємстві Бухоблік для України (7.70.296) 1С:Підприємство 7,7, . Давно не оновлювали. Допоможіть.

Вам необхідно десь біля 5-6 поновлень.
Допоможіть якщо. це можливо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 68 з 97    Сторінки: ПершаПопередні6364656667686970717273НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043099999999996