Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

порядковий номер видаткових накладнихconfused smiley

Відправлено користувачем ilona21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! підкажіть будь-ласка у мене така ситуація: в програмі 1 с 8.2 ведуться юр особа і фопи, чи є можливість якось розділити порядкову нумерацію видаткових накладних? я маю на увазі щоб юр особа окремо нумерувалась? дуже дякую!
В справочнике организации, указать префикс организации. Тогда будет отдельная нумерация.


Підкажіть, будь ласка, чи є якась заборонна на те яким має бути номер Видаткової накладної.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Quote
OlenaT
Підкажіть, будь ласка, чи є якась заборонна на те яким має бути номер Видаткової накладної.
Так. Номер повинен бути унікальним, тобто заборона на дублювання номеру.

І дружня рекомендація - номер краще щоб не мав літери в составі (прфікс не рахується), дуже добре, коли номер цифровий.

ilona21, Привіт, невже, думаю, ще питання залишились smiling smiley

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
состав - склад
перепрошую

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
Parasol`ka
состав - склад
перепрошую

Це ти тіпа за єдину Україну...winking smiley
thumbs up thumbs up smiling bouncing smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Питання же українською smiling smiley

А зміст відповіді тебе лишив байдужею. Так-так.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
Parasol`ka
Питання же українською smiling smiley

А зміст відповіді тебе лишив байдужею. Так-так.

Навпаки - радуюсь шо ти освоюєш українську...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую! За відповідь. В мене мій керівник запитував чи можна видатковій накладні присвоїти номер відповідно до дати.
На приклад: № -0002304/1. Мене цей номер насторожує.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Дроб у нумерації повинна бути або при спецрежимі опадаткування або при виписки податкової філією
Імпровизувати з дробами неможна

Так ви про користуванням програмою чи загальний порядок ведення реестру податкових накладних?
То моя перша відповідь була по програмі
А так вам треба звертатися до офіційних джерел.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Можно и так, но лучше без дроби. Я когда-то так присваивала номера, только чуть иначе, сначала месяц, потом дата, потом порядковый номер. Например, 042301 - первая накладная за 23.04. Дело в том, что 1С присваивает новой накладной номер, следующий за уже существующим, поэтому если присвоить номер 2304/1, потом 30 апреля - 3004/1, в следующем месяце все номера будут начинаться с 30... А если сначала стоит месяц, то его раз в месяц исправляешь, а потом только дату исправлять надо. Тут главное не забывать в первой НН за день номер менять, а в следующих в тот же день номер уже менять не надо.
Дівчатка, але ж людина питає за видаткові накладні, а не
податкові...В податкових дріб звичайно використовувати
тільки при наявності особливого виду діяльності та філії.
А в видатковій, на мою думку, ніяких заборон не існує...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я про ВИДАТКОВУ НАКЛАДНУ!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Я сама наприклад нумерую свої і рахунки і видаткові,
починаючи з року 14/ ...№



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Шустрик, а 1С нормально номера с дробями воспринимает? Я никогда не пробовала, мне чисто эстетически номера с дробями не нравятся. Но подозреваю, что 1С они тоже могут не нравится.
Нормательно, в мене і в 7.7 і тепер в 8.2 завжди така нумерація
і всьо чудово сприймаєцця...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Дівчатка, але ж людина питає за видаткові накладні, а не
податкові...
Отакої!..
Рідна мова підвела.

OlenaT
Перепрошую.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Мені також естетично не подобається нумерація з дробом. Хоч бери тай скажи керівникові, що "ні, таку нумерацію не можна ставити". Але брихати не хочу.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Так скажіть - "таку нумерацію не бажано ставити, краще з рисочкою або без нічого", і брехні не буде. smiling smiley
Дякую!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Добрий день. Підкажіть будь-ласка, чи є порушенням нумерація видаткових накладних не по порядку? . , а також проведення прихідних документів у програмі 1С ? Вислухала щойно гнівну тераду від контрагента
Quote
Moraine
Добрий день. Підкажіть будь-ласка, чи є порушенням нумерація видаткових накладних не по порядку? . , а також проведення прихідних документів у програмі 1С ? Вислухала щойно гнівну тераду від контрагента
незрозуміло, яке діло вашому контрагенту до вашої нумерації?
головне щоб номер в періоді не повторювався, щоб у вас в листопаді не було три накладних з №-3, а по порядку, чи не попорядку, це значення немає
ми практикуємо безперервну нумерація з відкриття підприємства
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000401