Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

По процедурі поновлення 1С

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Можливо хтось знає, як саме відбувається поновлення ЛІЦЕНЗІЙНОГО додатка до конфіг."Бух. обл. для Укр." -"Податок на рекламу", а то вже більше місяця пробую поновити і навіть не можу розібратися як саме це робиться????

Спочатку кілька тижнів переписувався з 1С та Аббі, потім обзвонив напевно всі відділи по три рази в Абббі, єдине, що вдалося вияснити, що поновлювати треба через продавця, а продавець, сам "без руля" як ту рекламу поновлювати., тільки прислав останю відповідь йому від аббі:

"...По данному продукту (дополнение по налогу на рекламу) поддержку и обновление выполняет партнер, который устанавливал клиенту это дополнение.
По нашим данным, Вы не оплачивали поддержку по этому продукту. Вопрос можно уточнить в отделе по работе с партнерами (тел. ......."

Хтось може сказати, що то за " поддержка" і хто, що, кому не оплачував, а то більше нікуди дзвонити не хочиться від такого "обслуговування"?????

При покупці коробки із додатком ні про яку поддердку ніхто не говорив, на сайті аббі і сьогодні не можу знайти якогось роз"яснення..........
По-перше, Це 7.7 чи 8?
По-друге, від "Обліку податку на рекламу" у вас на диску має бути залишений ліцензійний номер, по вашому запросу на release@abbyy.ua; ви можете отримати поновлення, якщо такі звичайно є. Підтримка здійснюється на протязі року після придбання програмного забезпечення.
По-третє, останні релізи - Учет налога на рекламу 8" (дополнение к конфигурации "1С:Бухгалтерия 8 для Украины") 1.1.2.1 ( 15.05.2008)
"Учет налога на рекламу" (дополнение к типовой конфигурации "Бухгалтерский учет для Украины") 1.35 (04.03.2008).

_______________________________________________
1С:БУХГАЛТЕРИЯ 8 — ДОСТУПНО И ВСЕРЬЕЗ!
Тю... денег за поддержку не заплатил, а обновление хочет! Во наглюга!


По-перше: в нас 7.7

По-друге: на диску реклами, ліцензійного номера немає (перевіряли по базі абббі, продавець дійсно купляв "под. на рекламу" в місяці продажу, так,що продаж "лЄвого"диска продавцем виключається)

По-третє: що це таке оплата "підтримки цього продукту", яку мав заплатити продавець в аббі, а я, за словами продавця, мав заплатити йому (хто? скільки? кому?) (наскільки я знаю бух обл. для укр. поновлюється безкоштовно, і купляли ми всетаки бух.обл. для Укр. з розшириними можливостями і що треба платити за підтримку мови навіть не було, безкоштовне поновлення і все - це щодо "...Во наглюга!" )

По-четверте: надалі, які є варіанти, щоб поновити цей додаток??? (купляти ще раз чи можливо заплатити ту підтримку)
Звернутись до: hline@1c.ua вказати номер продукту ы получити поновленя по е-пошті winking smiley
gavril Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Звернутись до: hline@1c.ua вказати номер продукту
> ы получити поновленя по е-пошті winking smiley

я кілька тижнів переписувався і з 1С і з Абббі, "под. на рекламу" розробляє якась фірма Конто, продає Аббі, 1С взагалі ніякого відношення не має,
Аббі поновлює рекламу через продавців, а що відповіли продавцю в Аббі писав вище........

і ніякого рег. номера на Диску Под. на рекламу НЕМАЄ!!!!!!!, є тільки на диску 1С: підприємство(мережева) Бух.обл. для Укр,
поновлення до бух.обл. прислали, а товку з цього, якщо рекламний додаток змінює ВСІ документи, де є сума...............
Спробуйте зв'язатись з Конто [www.conto.com.ua]
А скажіть мені, будь ласка, яким чином можна було б отримувати поновлення для 1С 8 , як кажуть "через інтернет напряму із сайту, а з 01.07.08. - вісімка буде поновлюватись в першу чергу", не оплачуючи випуски ІТС (178,20 - за 1 міс.; 777,60 - підписка за 6 міс.)?

Ну зовсім мені не потрібні такі складники, як
ЛИГА:ЗАКОН. ПРАВОВАЯ ПОДДЕРЖКА.
ДЕБЕТ-КРЕДИТ. ВОПРОСЫ И КОНСУЛЬТАЦИИ
це в мене і так є.

Дякую.
Без підписки на ІТС нічого не вийде. Безкоштовно поновлюється лише конфігурація "Бухгалтерія для України базова 8" (ціна 540 грн.)


Ввсі користувачі програм "1С:підприємство 8" (крім базових версій), мають право на безкоштовне обслуговування по лінії ІТС на протязі 6 місяців, яке входить в вартість поставки.

Після закінчення переоіду безкоштовного обслуговування, поновлення пргограм можливе тільки після оформлення платної підписки на ІТС.



Зоряна К. (Зіронька) Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> А скажіть мені, будь ласка, яким чином можна було
> б отримувати поновлення для 1С 8 , як кажуть
> "через інтернет напряму із сайту, а з 01.07.08. -
> вісімка буде поновлюватись в першу чергу", не
> оплачуючи випуски ІТС (178,20 - за 1 міс.; 777,60
> - підписка за 6 міс.)?
>
> >
> Дякую.

_______________________________________________
1С:БУХГАЛТЕРИЯ 8 — ДОСТУПНО И ВСЕРЬЕЗ!
Для 1С 8 только на платной основе в рамках информационно-технологического сопровождения (ИТС). В поставку продуктов, поддерживаемых в рамках ИТС, входит талон на бесплатную годовую подписку, дающую право на ежемесячное получение дисков информационно-технологического сопровождения. По окончании срока действия подписки ее нужно продлить для получения возможности дальнейшей технической поддержки продукта. Продление подписки является платным. С 1 июля это коснется и пользователей 1С 7.7, если ПП приобретен после 1 июля 2008г.
Обновлять 8-ку без ИТС не получится, это политика 1С - платные обновления (а Лига, Дебет-Кредит, сам диск и суверниры к нему - это просто бонусы).
Umka Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Ввсі користувачі програм "1С:підприємство 8" (крім
> базових версій), мають право на безкоштовне
> обслуговування по лінії ІТС на протязі 6 місяців,
> яке входить в вартість поставки.

Дякую.
Чи правильно я розумію:
Якщо програму буде придбано в липні 2008 р., то до кінця 2008 р. поновлення все ж буде безоплатне?
Базова за 540 грн. мене таки не цікавить... )
Иррра Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Обновлять 8-ку без ИТС не получится, это политика
> 1С - платные обновления (а Лига, Дебет-Кредит, сам
> диск и суверниры к нему - это просто бонусы).

Мене звичайно, радує, що користувачі 1С читають консультації з ДтКт, але...
ага.
в правильному напрямку рухаєтесь smiling smiley
1 944,00 / 6 = 324 грн. що менше ніж 777,60 smiling smiley
стоп зблудив... не бийте....
gavril Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> ага.
> в правильному напрямку рухаєтесь smiling smiley
> 1 944,00 / 6 = 324 грн. що менше ніж 777,60 smiling smiley

За що купила, за те продаю:
Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємства" (для зареєстрованих користувачів системи 1С:Підприємство для України)
Випуск за 1 місяць 178,20
Підписка на 3 місяці 405,00
Підписка на 6 місяців 777,60
Підписка на 12 місяців 1490,40

smiling smiley
> За що купила, за те продаю:
> Інформаційно-технологічний супровід
> "1С:Підприємства" (для зареєстрованих користувачів
> системи 1С:Підприємство для України)
> Випуск за 1 місяць 178,20
> Підписка на 3 місяці 405,00
> Підписка на 6 місяців 777,60
> Підписка на 12 місяців 1490,40
>
> smiling smiley
Зблдив, спека в голову напекла smiling smiley
Зоряна К. (Зіронька) Автор рядків:
-------------------------------------------------------

> Дякую.
> Чи правильно я розумію:
> Якщо програму буде придбано в липні 2008 р., то до
> кінця 2008 р. поновлення все ж буде безоплатне?


Так буде безкоштновне поновлення. Для цього вам мають дати логін і пароль на досуп до сайту [users.v8.1c.ru]. Де можна буде скачувати поновлення для 1С 8.

_______________________________________________
1С:БУХГАЛТЕРИЯ 8 — ДОСТУПНО И ВСЕРЬЕЗ!
Umka Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Так буде безкоштновне поновлення. Для цього вам
> мають дати логін і пароль на досуп до сайту
> [users.v8.1c.ru]. Де можна буде скачувати
> поновлення для 1С 8.

Умгу... Дякую. Я Вам вірю... ))
Переконали...

smiling smiley
Яка там 1С 8, питання про поновлення рекламного додатка для 1С 7.7, хтось може щось сказати по суті питання.............?
Читаю и ржу...
А для Олега_С - по сути - я готов решить твою проблему. Жаль, что я дорогой...Меньше 300$ предложения не рассматриваю...
Питання вже ВИРІШЕНО!!!!!!!!!
100$ за рік обслуговування, всього -навсього............

Доцент Иванович , а 300$ за який пріод обслуговування, якщо на п"ять років згоден smiling smiley
ОК. Если обслуживание будет состоять только в том, чтобы высылать тебе по электронке (в случае обновления):
1. Релиз платформы
2. Релиз типовой бухии
3. Реготчеты
4. Релиз настройки "Налог на рекламу"

то я согласен на 300$ за 5 лет.

Рассылку своим клиентам я делаю регулярно, так что добавить еще 1 адрес в рассылку - корона с меня не упадет.

Мои условия:
1. Предоплата за обслуживание на 5 лет вперед smiling smiley
2. Обслуживание не может быть прервано. Т.е. если через 4 года 7.7 снимут с поддержки - я не виноват smiling smiley, и денег не верну.

Если готов сотрудничать - звони +380672099974 Игорь
Доцент Иванович Автор рядків:
-------------------------------------------------------
>
> Мои условия:
> 1. Предоплата за обслуживание на 5 лет вперед smiling smiley
> 2. Обслуживание не может быть прервано. Т.е. если
> через 4 года 7.7 снимут с поддержки - я не виноват
> smiling smiley, и денег не верну.
>

Умови об’язково будуть розглянуті більш детально, зважені всі за і проти (100$ ми ще неплатили),

а кстаті, п.Ігор "в курсі" про оплату "поддержки" по Рекламному додатку, а то наш продавець рад був би помогти, а йому в Аббі: "...По нашим данным, Вы не оплачивали поддержку по этому продукту....", а ми через це два місяці "фігньою" займалися.................( я про те чи хватить 300$ на 5 років на "поддержку" smiling smiley smiling smiley )
Конечно же, если поддерживать только тебя, то я в убытке на 40%.
Однако, у меня на подобной поддержке уже 3 рекламных агентства.
Так что не обанкрочусь. Спасибо за беспокойство.

П.С. удобно ли будет тебе, чтобы поддержка сводилась к следующему:
я даю тебе ящик электронной почты (адрес и пароль), где лежит все последнее
с задержкой максимум 3 дня.
А ты по необходимости сам качаешь то, что тебе нужно. smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000419