Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Допоможіть індексація зарплати у 1с 8.2

Відправлено користувачем NIKA15 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть!!!Скажіть , що потрібно зробити у 1с8.2 бухгалтерії, щоб програма правильно рахувала індексацію зарплати. Ситуація така: Працівнику підвищили зарплату 01.04.12р.( використовувала переміщення кадрів) індекс інфляції з квітня по серпень не перевищив порогу 101, а при нарахувані зарплати вже у липні чомусь програма індексує, хоча б немала. Неможу розібратись, ніби все правильно зробила. версія1С:Підприємство 8.2 (8.2.14.537)
ой як це все непросто smiling smiley

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Вы в кадровом перемещении поставили признак "Индексация заработка с коэффициентом" и установили коэффициент? И проверьте как у Вас заполнен регистр сведений "Индекс инфляции" .


А де цей регістр знаходиться?? Я тільки 8-му версію вивчаюeye rolling smiley
Знайшла регістр,там все правильно. Справа в тому що коли робила "прийом на роботу в організацію" там вибрала базовий період індексації зарплати - дату коли був прийнятий працівник( 01.08.11), Тобто з 01.08.11р.по квітень 2012р.зарплата не змінювалась, і не індексувалась (не було перевищення порогу 101), у квітні 2012року підняли зарплату за допомогою"кадрове переміщення" (там у стовпчику "дія" стоїть не змінювати, у стовпчику "вид розрахунку" - індексація зарплати, у стовпчику "розмір"- 1,00), а от вибрати - базовий період там такого не має. І програма не бачить що було підвищення і індексує ще стару зарплату. Можливо треба десь ще щось поставити(якусь галочку), або я не правильно роблю підвищеня зарплати ,допоможіть бо я щось підвислаconfused smiley
Посмотрите внимательно на пример.
[club.dtkt.com.ua]

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
pepe
Вы в кадровом перемещении поставили признак "Индексация заработка с коэффициентом" и установили коэффициент? И проверьте как у Вас заполнен регистр сведений "Индекс инфляции" .
Вибачте за втручання. Підкажіть ще раз за індексацію - коефіціент індексації - як ним користуватись? Як зробити так щоб було правильно?
дотримуйтесь правила форуму

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Quote
capitoshko
дотримуйтесь правила форуму
Доброго дня. А що я порушила?
Касательно правил [club.dtkt.com.ua]
Касательно индексации - каюсь, с новой индексацией не разбиралась совсем.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Quote
Parasol`ka
Касательно правил [club.dtkt.com.ua]
Касательно индексации - каюсь, с новой индексацией не разбиралась совсем.
Дякую, Parasol`ka! Але ж я зайшла саме в тему 1С 8.2. В чому я порушниця?! Ось і capitoshko вже мене декілька разів повиховувала....
Tetiana, по-перше я мужчина smiling smiley
по-друге - те, що ви написали в цій темі не означає, що ваша конфігурація співпадає з конфігурацією автора теми. тому краще перечитайте правила формування питання, тоді і вам і учасникам форуму буде зрозуміліша суть проблеми.

__________________________________________

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."
Добро дня! Спасіть мене будь-ласка. Ситуація халепна. Значить так. Працівники прийняті в жовтні 2010 року. В програму 8, перейшли з липня 2013 року. Періодино міняли зарплату, але міняла в карточці працівника ( не добавляючи нові строки). Зараз підприємство рішило почати індексувати доходи. Всі індекси вписані правильно. А індексацію нараховує просто космічну. Коли перераховую вручну сума втричі менша. Як настроїти програму? Як вивести попередню заборгованість по індексації, чи просто почати з 1 лютого 2015 року і все. Допоможіть Будь-ласочка. Буду дуже вдячна
Всі збільшення посадового окладу слід здійснювати через документ "Кадрове переміщення". . .
Якщо при прийомі співробітника на роботу, в документі "Прийом на роботу в організацію" не було вказанно параметр нарахування Індексації зарплати, але потім вирішили нараховувати, то це слід вказати в томуж документі Кадрове переміщення. . .

Порада - раз в квартал підвищуйте ЗП на 5 грн. і забудьте про "геморой", який називається індиксація. І все в межах норм закону. . .
[faeton-2000.com.ua]
Quote
faeton-2000
Всі збільшення посадового окладу слід здійснювати через документ "Кадрове переміщення". . .
Якщо при прийомі співробітника на роботу, в документі "Прийом на роботу в організацію" не було вказанно параметр нарахування Індексації зарплати, але потім вирішили нараховувати, то це слід вказати в томуж документі Кадрове переміщення. . .

Порада - раз в квартал підвищуйте ЗП на 5 грн. і забудьте про "геморой", який називається індиксація. І все в межах норм закону. . .
[faeton-2000.com.ua]
Раз в квартал низзя, не советуйте такого. На 5 грн можно раз в два месяца повышать. А раз в квартал на сумму, не меньше индексации, а сейчас это больше 5 грн.
Quote
Blick
Quote
faeton-2000
Всі збільшення посадового окладу слід здійснювати через документ "Кадрове переміщення". . .
Якщо при прийомі співробітника на роботу, в документі "Прийом на роботу в організацію" не було вказанно параметр нарахування Індексації зарплати, але потім вирішили нараховувати, то це слід вказати в томуж документі Кадрове переміщення. . .

Порада - раз в квартал підвищуйте ЗП на 5 грн. і забудьте про "геморой", який називається індиксація. І все в межах норм закону. . .
[faeton-2000.com.ua]
Раз в квартал низзя, не советуйте такого. На 5 грн можно раз в два месяца повышать. А раз в квартал на сумму, не меньше индексации, а сейчас это больше 5 грн.

я выразился концептуально. . .
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035499999999999